ZpětÚvod O Společnosti

O Společnosti

Dovolte, abych se Vám představil, jmenuji se Karel Štaubert a jsem jednatelem společnosti K&Š MAXXUS REALITY, s.r.o. Narodil jsem se v roce 1992 v jedné z nejkrásnějších metropolí Evropy, v Praze. Moje studium směřovalo na stavební průmyslovou školu se zaměřením na pozemní stavby, kde jsem se ujistil, že práce s nemovitostmi je moje vášeň. Ihned po úspěšném dokončení studia jsem získal zaměstnání v české, dynamické společnosti zabývající se prodejem a pronájmem realit v Praze, MAXIMA REALITY, s.r.o., kde jsem své nabyté znalosti mohl dokonale uplatnit. Dále jsem se rozvíjel v obchodních a komunikačních dovednostech. Za necelý rok jsem postoupil na pozici ředitele pronájmů v této společnosti a úspěšně jsem vedl tým obchodníků a administrativy. Díky výsledkům jsem se ihned stal nejlepším pronájemcem roku 2012. Tento titul jsem si díky uskutečněným obchodům udržel i v roce 2013 a 2014. Díky dosaženým úspěchům jsem se již v roce 2013 stal obchodním ředitelem společnosti MAXIMA REALITY, s.r.o. Přes všechny mé úspěchy mě pracovní nasazení přivedlo k rozhodnutí začít novou etapu svého života a založit novou společnost s novými vizemi.

„Můj sen vždy byl založit realitní společnost na vysoce profesionální úrovni.“

S láskou k realitám a obchodu jsem se rozhodl plnit sny všem lidem, kteří si chtějí pořídit nové bydlení a zázemí pro rodinu ať už prodejem, koupí či pronájmem nemovitosti. Prostřednictvím nové společnosti K&Š MAXXUS REALITY, s.r.o. pomáháme lidem tyto sny uskutečnit. Cílem je ukázat lidem, že realitní kancelář poskytuje klientům důvěryhodné služby, ve které 100 % věříme. Abychom dostáli svým závazkům, všichni naši zaměstnanci a spolupracovníci procházejí interním a intenzivním obchodním školením směřovaným nejen na obchodní dovednosti, ale především na komunikaci s klienty a dosažení jejich spokojenosti. Našich klientů si velice vážíme, a proto jim poskytujeme komplexní a bezpečný servis služeb, mezi které patří profesionální advokátní poradenství, finanční a daňové služby, jednání s katastrem nemovitostí, vstřícná spolupráce s našimi obchodníky, profesionální fotografování, příprava nemovitosti k inzerci, home stagging a další služby, které připravujeme pro naše klienty, abychom jim dokázali, že jsou pro nás na prvním místě. 

Vize, směr a hodnoty naší společnosti

Naše obchodní jednání se vždy řídí morální etikou a důvěrou mezi obchodníkem a klientem. Vysokou profesionalitou a etikou našich zaměstnanců a obchodníků překonáváme očekávání zákazníků a pozitivně ovlivňujeme veřejné mínění lidí na realitní trh. Naším cílem je vždy stavět a budovat dlouholeté a profesně korektní vztahy s našimi zákazníky a obchodními partnery, kteří nás budou dále doporučovat, protože lidské vztahy jsou pro nás v obchodě základním kamenem a nejlepší reklamou za dobře odvedenou práci.  


Hledání nemovitosti

Novinky

Přihlašte se zdarma do našeho seznamu novinek


© 2018, MAXXUS REALITY – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Realitní software dodává eBRÁNA | Software a informační systém pro realitní kanceláře REALBrána | Nabídka nemovitostí RB Reality

Nahoru ↑