Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Pronájem
Typ komerčního prostoru Kancelář
Poznámka k ceně + služby 100 Kč/měsíc + internet 60 EUR/měsíc + úklid 280 EUR/měsíc
Celková plocha 423  (m2)
Číslo 3152
Obec Praha
  • Cena s DPH290 Kčza m2 / měsíc

POPIS

Rádi bychom Vám představili atraktivní a rozlehlé kanceláře reprezentativní lokality hlavního města, Praha 1 - Nové Město, ul. Václavské náměstí. Nacházejí se v moderní administrativní budově, disponující výtahem i přístupovými magnetickými kartami (s nepřetržitou možností dostat se do objektu). Podlahové krytiny jsou vybaveny zdvojenou podlahou vč. podlahových krabic, koberců, plovoucích podlah. K plnému využití: klimatizace, snížené podhledy s osvětlením, kuchyňka i vlastní sociální zázemí, přímo uvnitř kanceláře. Přednost prostranství, která potěší mnohé je určitě možnost umístění sídla společnosti na příslušné adrese. Okolí Vás okouzlí svou bohatou občanskou vybaveností, nemluvě o výborné dopravní dostupnosti - pohotové využití všech linek metra A (Můstek, Muzeum), B (Karlovo náměstí, Národní třída) i C (Muzeum, Hlavní nádraží, Florenc). Podmanivé a zajímavá místa, která stojí za to navštívit jsou rozhodně Národní divadlo, Národní muzeum, Novoměstská radnice či Tančící dům. Prostory volné podle dohody, osobní prohlídka doporučená.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Velmi dobrý
Technologie výstavby Cihlová
Celkový počet podlaží 6

PLOCHY

Užitná plocha 423  (m2)
Zastavěná plocha 423  (m2)

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Autobus Ano
MHD Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy A - Mimořádně úsporná
Nahoru