Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Pronájem
Typ komerčního prostoru Kancelář
Poznámka k ceně + služby 3.500 Kč
Celková plocha 45  (m2)
Číslo 3401
Obec Praha
  • Cena s DPH14 000 Kčza měsíc

POPIS

Nabízíme Vám prostorné kanceláře s celkovou výměrou 45 m2, OV, v oblíbené a vyhledávané pražské čtvrti a části údolí Dalejského potoka - Hlubočepy. Sympatická oblast je tvořena převážně ze zástavby rodinných domů, pár podlažních domů a bytových novostaveb. Samotná kancelář je umístěna v 2. NP (z 4 NP) krásné administrativní budovy Hlubočepského zámečku v ulici Na Zlíchově. Řidiče potěší možnost parkování přímo v areálu. MHD v bezprostřední blízkosti zámečku, k dispozici dále zastávka TRAM Hlubočepy či stanice metra linky B - Smíchovské nádraží (pouze 3 zastávky tramvají). Oblastí vedou hlavní dopravní tepny, a to jak železniční tak silniční. Oblastí vede ulice K Barrandovu, která vede dopravu od Barrandovského mostu na obchvat. Areál je důsledně zajištěn a disponuje napojením na PCO. Možnost využití folklórní restaurace, sály pro večírky, promo akce (kapacita až 700 osob), svatby, firemní akce či meetingy, motivační programy, galavečery a ocenění, produktové prezentace, semináře, teambuildingy i soukromé párty. Kanceláře volné od 1. 12. 2019.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Velmi dobrý
Technologie výstavby Cihlová
Celkový počet podlaží 3

PLOCHY

Užitná plocha 45  (m2)
Zastavěná plocha 45  (m2)
Nahoru