Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Pronájem
Typ komerčního prostoru Ostatní komerční prostor
Poznámka k ceně + služby 2500,- Kč, 1x kauce
Celková plocha 82  (m2)
Náklady na bydlení 2500,- Kč
Číslo 3624
Obec Praha
  • Cena15 000 Kčza měsíc

POPIS

K okamžitému pronájmu nabízíme výjimečné komerční prostory s užitnou plochou 82 m2. Prostory se nachází v suterénu obytného cihlového domu ve vyhledávané lokalitě Praha 6 – Dejvice. V docházkové vzdálenosti od stanice metra „A“ Dejvická, velmi strategické umístění, které budoucí nájemce skutečně ocení. Jedná se o bývalý kryt civilní ochrany, který prošel nákladnou a rozsáhlou rekonstrukcí. Současný vlastník se rozhodl ponechat původní prvky a rovněž při rekonstrukci dbal na dodržování industriálního rázu. Výhodou prostor je jejich zvuková nepropustnost vzhledem k betonové konstrukci a konzistentní teplota vzduchu (cca okolo 15 stupňů). Kryt má dva východy, z toho jeden z nich slouží jako rychlý nouzový východ bezprostředně na ulici. Prostory se skládají ze vstupní chodby s umyvadlem, technické místnosti s technologií pro elektrifikovanou vzduchotechniku, průchozí místnosti s přípravou pro kuchyňku, která spojuje hygienické zázemí (sprcha, samostatná toaleta) s užitnou částí. Užitná část se skládá ze 3 hlavních prostor (jedna průchozí). Vytápění pomocí vzduchotechniky. Podlahy jsou betonové. Přípojky: voda, elektřina, kanalizace. Přípojka internetu UPC. Parkování na ulici. Makléř doporučuje prohlídku prostor.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Po rekonstrukci
Technologie výstavby Cihlová
Celkový počet podlaží 3

PLOCHY

Užitná plocha 82  (m2)
Zastavěná plocha 82  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Internet Ano

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ano
Autobus Ano
MHD Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Elektro 230V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano
Topení lokální Ano
Topení elektro Ano
Nahoru