Upravit stránku
Typ akce Pronájem
Typ komerčního prostoru Kancelář
Poznámka k ceně Informace o ceně u RK
Celková plocha 592  (m2)
Číslo 3544
Obec Praha
  • CenaNa dotazza m2

POPIS

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu kancelářské prostory o rozloze 592 m2, umístěné v 1. nadzemním podlaží (přízemí) administrativní budovy B1 na Praze 7 - Holešovice, ul. Bubenská. Volné od 3. Q 2020.

Flexibilní členění prostor, 24/7 přístup pomocí magnetických karet, chlazení pomocí dvoutrubkových fancoilových jednotek s možností vlastní regulace, topení pomocí parapetních radiátorů, vlastní sociální zázemí, CCTV, EPS, otevíratelná okna, sádrokartonový podhled se závěsným osvětlením nebo stropy s přiznanými rozvody technologií, sprinklery dle výchozích dispozic, zdvojené podlahy, podlahové krabice (1 krabice/20 m2, 2+2), možnost připojení na optický kabel, světlá výška prostor 3.00 m, 1 moderní výtah, centrální recepce s 24h ostrahou, možnost připojení záložní dieselový zdroj, individuální měření energií, kolárna se zázemím a sprchami, sklady, bezbariérový přístup do budovy, zásobovací stání, parkovací místa.

Budova B1 se tyčí na levém břehu řeky Vltavy a paty Hlávkova mostu, který přetíná ostrov Štvanice. Leží přímo na stanici metra a tramvaje Vltavská a v těsné blízkosti další tramvajové zastávky Strossmayerovo náměstí. U Bubenské také začíná a končí nejrušnější pražská dopravní tepna - severojižní magistrála. Skvělá dopravní dostupnost. V přímém sousedství leží vlaková zastávka Bubny a nádraží Holešovice.

Nájemné kanceláře: 15,25 EUR (389 Kč)/m2/měsíc + DPH.
Servisní poplatky: 90 Kč/m2/měsíc + DPH.
Nájemné parkovací stání: 130 EUR/místo/měsíc + DPH.
Poplatek služby parking: 300 Kč/místo/měsíc + DPH.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Velmi dobrý
Technologie výstavby Cihlová
Celkový počet podlaží 8

PLOCHY

Užitná plocha 592  (m2)
Zastavěná plocha 592  (m2)

OBČANSKÁ VYBAVENOST

MHD Ano
Počet parkovacích míst 157

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ano
Výtah Ano
Počet parkovacích míst 157

SÍTĚ A ENERGIE

Vodovod Ano
Kanalizace Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru