Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Pronájem
Typ komerčního prostoru Kancelář
Poznámka k ceně + DPH + zálohy na služby 2.600 Kč vč. DPH
Celková plocha 66  (m2)
Číslo 4484
Obec Praha
DPH Bez DPH
  • Cena15 000 Kčza měsíc

POPIS

Představujeme Vám kanceláře k pronájmu. Jedná se o celkovou výměru 66 m2 ve třetím patře atraktivní kancelářské budově, která byla vybudována v roce 2003 a průběžně rekonstruována i komplexně udržovaná. Dva krát týdně se koná úklid společných prostor t. j. schodiště a chodby. Velkou výhodou domu jsou nízké provozní náklady a připojení na vysokorychlostní internet. Budova se nachází v příjemné pražské části Praha 4 - Michle, ul. Mendíků. Světová orientace jih.

Prostory se skládají ze 3 místností, WC a umyvárny. Jsou vybaveny moderními roletami den a noc, kuchyňskou linkou včetně spotřebičů, klimatizací. Podlahové krytiny: laminátové podlahy - dekor světlý dub.

Služby se hradí zálohově a obsahují – odvoz komunálního odpadu, výtah - provoz, servis a vyprošťování, vodné, stočně, úklid společných prostor v domě, topení, připojení na pult centrální ochrany, tj. vše kromě elektřiny. V domě je možné připojení na internet dle výběru – UPC, Telecom, Mecom.

Prostory je možno nově pronajmout i neplátcům DPH. Cena: 15.000 Kč + služby.

Nově revitalizovaná oblast má dobrou dopravní dostupnost a v bezprostřední blízkosti nabízí zastávky tramvají i autobusů (cca 80 m). Pro řidiče - bezproblémové nájezdy na D1 a Jižní spojku.

Prostor je nově zrekonstruován. Nové plovoucí podlahy, zárubně, interiérové dveře, plastová okna, interiérové žaluzie – den/noc, nová kuchyňská linka s myčkou a zapuštěným dřezem. V každé místnosti klimatizace. K prostoru náleží sklepní kóje a jedno parkovací místo na uzavřeném parkovišti. Volné k nastěhování od 1.2.2021.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Velmi dobrý
Technologie výstavby Cihlová
Celkový počet podlaží 5

PLOCHY

Užitná plocha 66  (m2)
Zastavěná plocha 66  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Internet Ano

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Autobus Ano
MHD Ano
Dálnice Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Parkoviště Ano
Včetně vybavení Ano
Výtah Ano
Nahoru