Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Pronájem
Typ komerčního prostoru Kancelář
Poznámka k ceně cena od (zahrnující vybavení a služby)
Celková plocha 38  (m2)
Číslo 2851
Obec Ostrava
  • Cena8 090 Kčza měsíc

POPIS

Flexibilní a praktický prostor kanceláře č. 8 s celkovou výměrou 33,2 m2 a čistou kancelářskou plochou 10,2 m2 sídlí v kancelářském centru IQ Ostrava uloženém ve výškové budově s atraktivním výhledem a kancelářemi třídy A přímo v centru města Ostrava. Moderní prostor, vhodný pro 2 osoby, disponuje stylovým pracovním prostředím s velkými okny, které propouštějí do prostranství množství přirozeného světla. Vynikající konektivita na ostravské výpadovky, kanceláře kompletně vybavené nábytkem a instalacemi, vysokorychlostní připojení Wi-Fi, celkově zařízená kuchyňka s jídelní koutem, společné prostory k bezplatnému využití - business lounge, zasedací místnost. Kompletní služby recepce v ceně - vyřizování telefonů, třídění korespondence, asistentské práce. Parking k dispozici. Služby a vybavení jsou zahrnuté v ceně. Ostravu charakterizuje 3. příčka v největších městech ČR i strategická poloha sousedící se Slovenskem a Polskem. Samotné město je líhní firem, které zde mohou spolupracovat se čtyřmi vysokými školami. Rychlým rozvojem a příznivými cenami služeb se stává stále více zajímavým místem pro četné mezinárodní společnosti. Moravskoslezský region, do kterého se řadí, býval známý především hornictvím a zpracováním oceli. Aktuálně je magnetem pro obory zaměřené na špičkové technologie, ICT a strojírenství. Centrum má mimořádně výhodnou polohu i z hlediska dostupnosti silniční a železniční infrastruktury a mezinárodního letiště, které zajišťuje přepravu nákladu a osob.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Velmi dobrý
Technologie výstavby Smíšená
Celkový počet podlaží 6

PLOCHY

Užitná plocha 16  (m2)
Zastavěná plocha 16  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Internet Ano

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Autobus Ano
MHD Ano
Počet parkovacích míst 2

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Parkoviště Ano
Včetně vybavení Ano
Počet parkovacích míst 2
Nahoru