Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Prodej
Typ bytu Byt 3+kk
Poznámka k ceně včetně právního servisu
Celková plocha 87  (m2)
Číslo 4137
Obec Středokluky
  • Cena6 799 000 Kčza nemovitost

POPIS

Pouhých 20 kilometrů severozápadně z centra Prahy nabízíme ke koupi mezonetový byt realizovaný v rustikálním stylu, nacházející se v rezidenčním projektu Zahrada růží (kolaudace 2013). Nabídka netradičního a originálního bydlení v bývalém panském statku z 19. století v obci Středokluky pro všechny, kteří touží po tichém a klidném prostředí. Celý projekt navrhl uznávaný architekt Alberto Di Stefano. Dispozičně se jedná o 3+kk s celkovou užitnou plochou 86,5 m2 s možností výhodného odkupu vlastního garážového parkovacího stání, které se nachází pod objektem. Dispozice bytu: 1.NP obývací pokoj s kuchyňskou linkou, chodba s přípojkou pračky, samostatná toaleta, a ložnice s vlastní en-suit koupelnou. Ve 2.NP se nachází galerie (v případě rozšíření platformy vznikne možnost vybudovat další ložnici či obývací pokoj), koupelna a druhá ložnice. Vytápění ústřední - plynová kotelna v objektu. Velkou výhodou bytu jsou jeho velkoformátová okna, která do bytu pouští dostatek denního světla, a rovněž propojují byt s venkovní zahradou. Pří výstavbě projektu byl kladen důraz na celou řadu detailů a zachování původního použitého stylu (krovy, schodiště, kameninová dlažba, fragmenty původní malby, klenby či přiznané opukové zdivo) což bytu propůjčilo nezaměnitelný styl. Ve Středoklukách rezidenti naleznou poštu, obchody, mateřskou, základní a dokonce i střední školu. Obec nabídne rovněž i sportovní vyžití, hned vedle projektu je rekreačně sportovní areál, koupaliště, cyklostezka či fotbalové hřiště. Bezproblémová dopravní dostupnost s centrem metropole. Letiště Ruzyně, nákupnímu centru Šestka rovněž v krátké dojezdové vzdálenosti. Byt není právně zatížen a je možné ho financovat hypotečním úvěrem se kterým Vám rádi pomůžeme. Makléř doporučuje prohlídku.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Novostavba
Technologie výstavby Kamenná
Celkový počet podlaží 2
Číslo podlaží v domě 1
Rok výstavby 2013

PLOCHY

Užitná plocha 86.5  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Internet Ano

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Autobus Ano
Dálnice Ano
Školka Ano
Škola Ano
Pošta Ano
Obchody Ano
Služby Ano
Počet parkovacích míst 1

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ano
Parkoviště Ano
Včetně vybavení Ano
Sklep Ne
Počet parkovacích míst 1

SÍTĚ A ENERGIE

Elektro 230V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano
Topení ústřední Ano
Topení plyn Ano
Nahoru