Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Prodej
Typ domu Samostatný rodinný dům
Právní servis Včetně právního servisu
Poznámka k ceně včetně právního servisu
Celková plocha 1013  (m2)
Náklady na bydlení Elektřina cca 80.000,-Kč/rok + popelnice a kanalizace
Číslo 4852
Obec Psáry
  • Cena16 990 000 Kčza nemovitost

POPIS

Exkluzivní nabídka moderní designové řešené rezidence realizované v komfortním a vysoce kvalitním stylu pro rodinné bydlení. Dům je situovaný na rovinaté parcele o ploše 1015 m2 v klidném intravilánu obce Psáry – Dolní Jirčany. Komfortně řešená dispozice 6+kk s hygienickým a technickým zázemím se odehrává v rámci dvou nadzemních podlaží o velkorysé užitné ploše 403,54 m2. Prostorná dvougaráž s vlastním úložným prostorem (skladem) pro zahradní vybavení, denním osvětlením a podlahovou plochou 75,24 m2. Dům, zkolaudovaný v roce 2007, je vybaven nákladným stylovým interiérem (např. zakázkově vyrobená plně vybavená kuchyně se spotřebiči Miele, Beko a Samsung), který se nabývá současně s nemovitostí. Originální moderní interiér, obývací pokoj (85,17 m2) s přímým výstupem na jižně orientovanou zahradní terasu zhotovenou z kanadské borovice, prostorně řešená koupelna ve 2.NP, velkorysá šatna, praktické plně funkční řešení domu, a další atributy, vytvořily jedinečné bydlení. Použité materiály a prvky: cihelné pálené termobloky POROTHERM vyzděné termoizolační maltou, kompletní zateplení domu 100 mm polystyrenem, střešní šindelový plášť, klimatizační jednotky, alarm – napojen na pult centrální ochrany (24/7), nové atypické vestavěné skříně, venkovní elektrické bezpečnostní rolety individuálně ovládatelné, elektricky ovládané vjezdové brány, interiérové dřevěné dveře, dřevěné teakové podlahové krytiny, krb, zařizovací předměty a mnoho dalšího. Na pozemku se dále nachází zpevněná parkovací plocha se zastřešením až pro čtyři až pět menších automobilů, okrasná jihozápadně orientovaná zahrada s automatickým zavlažovacím systémem a vzrostlou vegetací, sklad pro uskladnění sportovního vybavení, kol apod. - lze uzavřít dálkově ovládanými bezpečnostními roletami. Velkou výhodou je vlastní vrtaná studna na pozemku - zdroj vody. Vytápění domu zajišťuje elektrokotel – podlahové topení v celém přízemí, v ložnicích jsou radiátory. Ohřev vody pomocí dvou objemných bojlerů. IS – elektřina, studna, tlaková kanalizace a přípojka plynu na hranici pozemku. Vybavenost v místě (žabka, školy, školky, tenisové kurty, dětské hřiště, zastávka BUS PID směr metro C - Budějovická) či v dojezdové vzdálenosti, a to v obci Jesenice u Prahy (Lidl, Albert, pošta a jiné). Rychlá dostupnost metropole – nájezd na městských vnější okruh D0/E50 (rychlé spojení na D1 anebo D5). PENB G: průkaz energetické náročnosti nebyl zatím vyhotoven (hodnota bude aktualizována). Koupi domu lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme. Půdorysy k domu zasíláme na vyžádání.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Velmi dobrý
Technologie výstavby Cihlová
Poloha objektu Samostatný
Celkový počet podlaží 2
Rok výstavby 2007

PLOCHY

Užitná plocha 403.54  (m2)
Plocha balkón 1.73  (m2)
Plocha dílna 24.44  (m2)
Plocha zahrada 653  (m2)
Zastavěná plocha 362  (m2)

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Autobus Ano
Dálnice Ano
Školka Ano
Škola Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Obchody Ano
Supermarket Ano
Služby Ano
Počet parkovacích míst 7

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ano
Parkoviště Ano
Včetně vybavení Ano
Balkón Ano
Sklep Ne
Počet parkovacích míst 7

SÍTĚ A ENERGIE

Elektro 230V Ano
Vodovod Ne
Vlastní vodní zdroj Ano
Kanalizace Ano
Topení elektro Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru