Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Pronájem
Typ komerčního prostoru Kancelář
Poznámka k ceně služby 105 Kč/m2/měsíc včetně médií nájemce, parkovací stání 120 EUR/místo/měsíc + provize RK
Celková plocha 420  (m2)
Číslo 3459
Obec Praha
  • Cena s DPH16 Kčza m2 / měsíc

POPIS

Luxembourg Plaza - Kanceláře pro ty, kdo chtějí to nejlepší Nabízíme k pronájmu luxusní kancelářské prostory o celkové rozloze 420 m2, umístěné ve 2. nadzemním podlaží budovy Luxembourg Plaza. V bezprostřední blízkosti stanice metra A Flora, autobusových a tramvajových zastávek.

Možnost flexibilního uspořádání, vlastní sociální zázemí, kuchyňka, bezbariérový přístup, dostatek přirozeného denního světla, plně klimatizované prostory s možností individuální regulace, centrální vytápění, nová komunitní mobilní aplikace Space-flow.

Objekt nabízí přístup na magnetické karty, centrální recepci s ostrahou 24/7, reprezentativní loby a atrium plné zeleně. Bohatá nabídka služeb v budově i jejím okolí, obchody, restaurace, nákupní centrum Atrium Flora. Výborná dostupnost autem i MHD, 1 min. chůze tramvaj nebo metro zastávka Flora, 7 min. do centra. Možnost parkování v podzemním parkovišti s velkou kapacitou.

K dispozici 1.2.2020, možnost prohlídky již nyní!

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Velmi dobrý
Technologie výstavby Skeletová
Celkový počet podlaží 7

PLOCHY

Užitná plocha 420  (m2)
Zastavěná plocha 420  (m2)

OBČANSKÁ VYBAVENOST

MHD Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ano
Nahoru