Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Prodej
Typ bytu Byt 4+kk
Poznámka k ceně včetně právního servisu
Celková plocha 329  (m2)
Číslo 4342
Obec Praha
  • Cena38 256 000 Kčza nemovitost

POPIS

Ke koupi nabízíme luxusní mezonetový byt s dispozicí 4+kk a celkové užitné ploše 329,4 m² se zděným sklepem (6,5 m2) a terasou (143,3 m2) nacházející se v Paláci Dlážděná. Orientace bytu je na všechny světové strany. K bytu je možné si přikoupit až dvě garážové parkovací stání (cena za jedno stání 1113000,- Kč vč. 21 % DPH). Jednotka bude připravena ve standardu „WHITE WALL“, který umožní novému majiteli dokončit si jí dle svých potřeb. Součástí dodávky nejsou nášlapné vrstvy, podlahy a schodiště, interiérové dveře, sanita, obklady a dlažba. Samotný dům v Dlážděné pochází ze sedmdesátých let 19. století a byl postaven dle plánů architekta Václava Sigmunda. Palác Dlážděná nabídne 35 bytů a 7 komerčních prostor, vhodných např. pro kavárnu či showroom. Při jeho revitalizaci byl kladen důraz na kvalitně použité materiály a pracovní postupy. Skutečnou oázu klidu pak nabídne dvorní trakt, který bude obklopen vzrostlou zelení i přízemní květenou. Lokalizace domu dokonale splní nároky pro aktivní život v centru metropole. Ulice Dlážděná přímo navazuje na ulici Hybernskou, vedoucí k Prašné bráně a nákupní třídě Na Příkopě. Během několika minut se dostanete na Náměstí Republiky či Václavské náměstí. Masarykovo nádraží v bezprostřední blízkosti, Hlavní nádraží pak pěší chůzí do 10 minut.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Novostavba
Technologie výstavby Cihlová
Celkový počet podlaží 7
Číslo podlaží v domě 6
Rok rekonstrukce 2020

PLOCHY

Užitná plocha 186.1  (m2)
Plocha terasa 143.3  (m2)
Plocha sklep 6.5  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Internet Ano

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ano
Autobus Ano
MHD Ano
Dálnice Ano
Školka Ano
Škola Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Obchody Ano
Supermarket Ano
Služby Ano
Počet parkovacích míst 2

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ano
Výtah Ano
Sklep Ano
Počet parkovacích míst 2

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ano
Elektro 230V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano
Topení lokální Ano
Nahoru