Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Prodej
Typ bytu Byt 4+kk
Poznámka k ceně včetně právního servisu
Celková plocha 445  (m2)
Číslo 4347
Obec Praha
  • Cena55 315 000 Kčza nemovitost

POPIS

Díky spojení dvou mezonetových bytů vznikl luxusní Penthouse 6+kk o celkové výměře 445,1 m2 včetně terasy 143,3 m2 a dvou zděných sklepů 6,5 m2 a 3,1 m2. Penthouse, který je situovaný na všechny světové strany nabízí krásný výhled na historickou část Prahy. K bytu je možné si přikoupit až dvě garážové parkovací stání (cena za jedno stání 1113000,- Kč vč. 21 % DPH). Jednotka bude připravena ve standardu „WHITE WALL“, který umožní novému majiteli dokončit si jí dle svých potřeb. Součástí dodávky nejsou nášlapné vrstvy, podlahy a schodiště, interiérové dveře, sanita, obklady a dlažba (klient si bude moci vybrat v koupelnách dlažbu a obklad od společnosti Villeroy & Boch či Graniti Fiandre). V suterénních prostorech je v současné době k dispozici residentům objektu Relax v podobě sauny se sprchou nebo fitness, které Vám pomohou zapomenout na ruch a shon všedního dne. Technické vybavení domu je na špičkové úrovni, Palác Dlážděná nabídne rekuperaci tepla a klimatizaci pro vybrané jednotky. Energetická bilance objektu bude zlepšena zateplením dvorní fasády a použitím kombinace trojskel a dvojskel v oknech celého objektu. Lokalizace domu dokonale splní nároky pro aktivní život v centru metropole. Ulice Dlážděná přímo navazuje na ulici Hybernskou, vedoucí k Prašné bráně a nákupní třídě Na Příkopě. Během několika minut se dostanete na Náměstí Republiky či Václavské náměstí. Masarykovo nádraží v bezprostřední blízkosti, Hlavní nádraží pak pěší chůzí do 10 minut.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Novostavba
Technologie výstavby Cihlová
Celkový počet podlaží 7
Číslo podlaží v domě 7
Rok rekonstrukce 2020

PLOCHY

Užitná plocha 295.3  (m2)
Plocha terasa 143.3  (m2)
Plocha sklep 9.6  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Internet Ano

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ano
Autobus Ano
MHD Ano
Dálnice Ano
Školka Ano
Škola Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Obchody Ano
Supermarket Ano
Služby Ano
Počet parkovacích míst 2

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ano
Výtah Ano
Sklep Ano
Počet parkovacích míst 2

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ano
Elektro 230V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano
Topení lokální Ano
Nahoru