Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Pronájem
Typ komerčního prostoru Obchodní prostor
Poznámka k ceně + služby 5000,- Kč, kauce a provize RK
Celková plocha 165  (m2)
Číslo 3982
Obec Praha
  • Cena30 000 Kčza měsíc

POPIS

K pronájmu nabízíme obchodní a skladové prostory o celkové užitné ploše 165 m2. Prostory se skládají z prodejny/showroom (plocha 30,5 m2), která má přímý vstup z ulice a garáží/skladových prostor. Jedná se o dvě garáže navzájem propojené (lze oddělit dveřmi) garáže se samostatnými vjezdy. Menší garáž má vjezd z ulice Libošovická a druhá větší garáž má vjezd přes prostorný dvůr z ulice Lhotská. Výhodou obchodních prostor jsou velkoformátová francouzská okna, která lze použít jako prodejní výkladce. Prostory lze napojit na PCO 24/7. Vytápění obchodních i skladových prostor zajišťuje ústřední topení (v domě plynový kotel). Na pozemku lze zaparkovat až 6 osobních automobilů – vjezd možný i pro větší užitkové vozy. Na dům lze umístit firemní označení v podobě poutačů vyobrazených ve fotogalerii. Prostory jsou vhodné například pro automyčku či auto/pneu-servis. Volné k užívání již nyní. Makléř doporučuje prohlídku.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Dobrý
Technologie výstavby Cihlová
Celkový počet podlaží 1

PLOCHY

Užitná plocha 165  (m2)
Zastavěná plocha 165  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Telefon Ano
Internet Ano

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ano
Autobus Ano
MHD Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ano
Parkoviště Ano
Včetně vybavení Ano
Výtah Ne

SÍTĚ A ENERGIE

Elektro 230V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano
Topení ústřední Ano
Topení plyn Ano
Nahoru