Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Pronájem
Typ komerčního prostoru Ostatní komerční prostor
Poznámka k ceně + služby, 1x kauce a provize RK
Celková plocha 76  (m2)
Číslo 4389
Obec Praha
  • Cena25 000 Kčza měsíc

POPIS

K pronájmu nabízíme nově zkolaudované prostory ordinace určené pro klinickou psychologii. Užitné plocha prostor činí 76,16 m2. Skladba prostor: vstupní chodba (15,67 m2), toaleta (1,20 m2), ordinace (15,72 m2), čekárna (18,85 m2), druhá ordinace (20,80 m2) v současné chvíli s kuchyňskou linkou (lze na přání nájemce demontovat) a koupelna (2,82 m2). Prostory jsou velmi tiché díky své orientaci do vnitrobloku. Podlahy tvoří PVC, dlažba a dubové parkety. Prostor je připravený k užívání nyní. Veškeré změny lze s majiteli komunikovat. Doporučujeme prohlídku. Výhodou prostor je jejich lokalita. Dům se nachází na frekventované ulici Ječná, Praha 2 kde se v docházkové vzdálenosti nachází několik poliklinik a nemocnic (např. VFN Karlovo náměstí). Pro více informací kontaktujte uvedeného makléře.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Dobrý
Technologie výstavby Cihlová
Celkový počet podlaží 5

PLOCHY

Užitná plocha 76  (m2)
Zastavěná plocha 76  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Internet Ano

OBČANSKÁ VYBAVENOST

MHD Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Včetně vybavení Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Elektro 230V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano
Topení lokální Ano
Topení plyn Ano
Nahoru