Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Prodej
Typ pozemku Stavební parcela
Právní servis Včetně právního servisu
Poznámka k ceně včetně právního servisu
Celková plocha 410  (m2)
Číslo 3843
Obec Praha
  • Cena4 800 000 Kčza nemovitost

POPIS

Ke koupi nabízíme stavební pozemek o rozloze cca 410 m2 v klidném intravilánu Horních Počernic, Praha 9. Na pozemkou jsou veškeré inženýrské sítě (voda, plyn, elektřina, kanalizace i vlastní zdroj vody - studna). Dále se na pozemku nachází budova bez č.p. spolu dalšími menšími skladovací prostory (ve formě zděných přístaveb) určené spíše k demolici. Příjezdová cesta ze zámkové dlažby. Vážným zájemcům poskytneme i fotografie interiéru budovy. V docházkové vzdálenosti zastávka BUS směr stanice metra „B“ Černý most, vlakové nádraží Horní Počernice, supermarkety, obchody, restaurace, hřiště, základní škola, mateřská škola, bazén a mnoho dalšího. Možnost rychlého napojení na dálnice D11, D10, D0 a E55. Výjimečná investiční příležitost. Pro více informací kontaktujte makléře.

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ano
Autobus Ano
MHD Ano
Dálnice Ano
Školka Ano
Škola Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Obchody Ano
Supermarket Ano
Služby Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ano
Elektro 230V Ano
Vodovod Ano
Vlastní vodní zdroj Ano
Kanalizace Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru