Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Pronájem
Typ komerčního prostoru Obchodní prostor
Poznámka k ceně + energie 6 000 Kč + 2x kauce + provize RK
Celková plocha 100  (m2)
Číslo 3590
Obec Praha
DPH Bez DPH
  • Cena25 000 Kčza měsíc

POPIS

Nabízíme k pronájmu obchodní prostory o celkové ploše 100 m2, situované v 1. nadzemním podlaží (přízemí) cihlového domu na frekventovaném místě v oblíbené lokalitě Praze 5 - Radotín, ulice Karlická.

Prostor disponuje vchodem z ulice, třemi velkými výlohami a reklamním štítem 5x1 m, uvnitř je rozdělený na dvě místnosti a příruční sklad. Dámské a pánské toalety oddělené od zázemí pro zaměstnance. Zabudovaná vzduchotechnika a klimatizace. Vhodné pro jakékoliv obchodní využití (kavárna, rychlé občerstvení/restaurace, kanceláře, obchodní prostory, kosmetický salon, aj.), v minulosti prostor sloužil jako Sport Bar.

Možnost parkování na vlastním pozemku ve dvoře. Možnost kompletních stavebních úprav se změnou platebních podmínek, dle dohody na vlastní náklady nebo na náklady pronajímatele.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Dobrý
Technologie výstavby Cihlová
Celkový počet podlaží 2

PLOCHY

Užitná plocha 100  (m2)
Zastavěná plocha 100  (m2)

OBČANSKÁ VYBAVENOST

MHD Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Parkoviště Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ano
Elektro 230V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano
Topení plyn Ano
Nahoru