Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ pozemku Stavební parcela
Poznámka k ceně Informace o ceně u RK
Celková plocha 10072  (m2)
Číslo 5105
Obec Kamenice
  • CenaNa dotazza nemovitost

POPIS

Nabízíme k prodeji 2 pozemky o celkové rozloze 10 072 m2 v obci Kamenice, katastrální území Štiřín, okr. Praha-východ, ulice Štiřínská.

Pozemek o rozloze 4 839 m2 (orná půda) je již územním plánem určen k zástavbě. Pozemek je zařazen v zastavitelném území ve funkční ploše "BC - čistě obytné území" určené k výstavbě rodinných domů. Minimální požadovaná velikost pozemku k výstavbě činí 1 000 m2.

Pozemek o rozloze 5 233 m2 (trvalý travní prostor) je vymezen v nezastavěném území ve funkční ploše "LO - louky a nelesní" a v současnosti není určen k zástavbě. Na pozemku se nachází pramen potoka. Možnost dosažení zastavitelnosti tohoto pozemku v budoucnu není vyloučena, je třeba ji ovšem vyjednat a realizovat související změnu územního plánu. Nezbytností bude rovněž zajištění uspokojivého stavebního řešení v území (zatrubnění pramene potoka atd.).

Štiřín, patřící k obci Kamenice, leží přibližně 20 km jihovýchodně od Prahy. Pozemky jsou situovány nedaleko (cca 500 m) od malebného Štiřínského rybníka a zámku. V okolí zeleň, příroda, zástavba rodinnými domy, prestižní lokalita nedaleko Prahy. V obci Kamenice se nachází veškerá potřebná infrastruktura (mateřská a základní škola, pošta, lékařské služby, supermarket, restaurace atd.). Výborná dostupnost pozemků. Pozemky částečně přiléhají k silnici druhé třídy II/107. Nájezd na Pražský okruh vzdálen cca 7,5 km, 10 minut jízdy (exit 82 Jesenice). Nájezd na dálnici D1 cca 7 km, 10 minut jízdy (exit 15 Všechromy).

V případě zájmu o koupi předmětných pozemků zašlete písemně, prosím, svou indikativní nabídku, a to nejpozději do 30. 9. 2021.
Nahoru