Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Prodej
Typ bytu Byt 2+kk
Poznámka k ceně včetně právního servisu
Celková plocha 71  (m2)
Číslo 4350
Obec Praha
  • Cena9 583 000 Kčza nemovitost

POPIS

Ke koupi nabízíme novostavbu bytu o dispozici 2+kk v kompletně revitalizovaném 6. patrovém cihlovém domu nacházející se v samém srdci Prahy - ulice Opletalova, Praha 1 - Nové Město. Celková užitná plocha činní 70,1 m2 v jejíž součástí je započtena plocha privátní pavlače o ploše 4,9 m2 a sklepní kóje 1,6 m2. Skladba bytu: vstupní předsíň, koupelna se sprchou, samostatná toalety, kuchyňská a jídelní část (příprava pro kuchyňskou linku) a obytná část s okny, které poskytují v bytě dostatek denního přímého osvětlení. Pro více informací kontaktujte uvedeného makléře, který se s Vámi rád domluví na osobní prohlídce bytu.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Novostavba
Technologie výstavby Cihlová
Celkový počet podlaží 6
Číslo podlaží v domě 3
Orientace S/Z

PLOCHY

Užitná plocha 57,1  (m2)
Plocha terasa 4,9  (m2)
Plocha sklep 1,6  (m2)

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ne
Výtah Ano
Sklep Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Elektro 230V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano
Topení ústřední Ano
Nahoru