Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ bytu Byt 3+1
Poznámka k ceně včetně provize RK a právního servisu
Celková plocha 120  (m2)
Číslo 5038
Obec Zahrádky
  • Cena1 390 000 Kčza nemovitost

POPIS

Prohlídky nemovitosti se uskuteční ve čtvrtek 30. 9. Zarezervujte si svůj termín ještě dnes. Exkluzivně nabízíme k prodeji ideální polovinu rodinného domu se zahradou v obci Zahrádky, katastrální území Zahrádky u České Lípy. Celková plocha pozemku 1 306 m2. Zastavěná plocha domu a nádvoří 140 m2. Zahrada 1 099 m2. Předzahrádka 67 m2. Vhodné pro trvalé bydlení či rekreaci.

Předmětem prodeje je byt 3+1 o užitné ploše 120 m2 se samostatným vchodem, situovaný v přízemí domu. Byt je určen k rekonstrukci. Byt sestává z předsíně, místnosti s krbem, kuchyně, obývacího pokoje, ložnice a koupelny. Nové rozvody elektřiny. Prostorný sklep. Samonásypný kotel na uhlí. Obecní vodovod a kanalizace, septik.

Horní byt je obývaný druhým spoluvlastníkem, který zde bydlí trvale a nemá zájem svou polovinu nemovitosti prodat.

Obec Zahrádky leží zhruba 6 km jižně od České Lípy v okrese Česká Lípa, kraj Liberecký. Je u ní několik zřícenin, zámky, kulturních a technických památek, pískovcové skalní útvary i přírodní památky, ptačí rezervace. V okolí se nachází několik rybníků a 11 km vzdálené a vyhledávané Máchovo jezero. Jedná se o poklidnou obec ležící v půvabném kraji českého romantického básníka Karla Hynka Máchy. K Zahrádkám patří podobce Šváby a Borek. Dominantou obce je malebný renesanční zámek z poloviny 16. století, který byl upraven na přelomu 19. a 20. století. Součástí zámeckého parku se stal v 19. století i skalní kaňon Robečského potoka zvaný Peklo, dnes národní přírodní památka s bohatým výskytem bledule jarní a Valdštejnská lipová alej (stáří 300 let) vedoucí do jedné z nejstarších bažantnic v Čechách, dnes s chovem kozy bezoárové a muflonů. Mezi další zajímavosti obce patří kostel sv. Barbory z roku 1550 a socha sv. Starosty z roku 1705. V obci najdeme také řadu lidových roubených stavení. V osadě Karba je zajímavý železniční viadukt dlouhý 209 m, který pochází z roku 1898.

Koupi nemovitosti lze financovat hypotéčním úvěrem se zástavou jiné nemovitosti nebo z vlastních finančních zdrojů.

Ukazatel energetické náročnosti budovy: G (PENB nebyl předložen).

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Dobrý
Technologie výstavby Smíšená
Poloha objektu Samostatný
Celkový počet podlaží 2
Počet bytů v domě 2

PLOCHY

Užitná plocha 120  (m2)
Plocha zahrada 1166  (m2)
Zastavěná plocha 140  (m2)

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Včetně vybavení Ne
Balkón Ne
Sklep Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Elektro 230V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano
Topení tuhá paliva Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru