Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Prodej
Typ rekreačního objektu Chata
Poznámka k ceně V případě více zájemců může RK přistoupit k elektronické aukci.
Celková plocha 522  (m2)
Číslo 5041
Obec Všenory
  • Cena4 200 000 Kčza nemovitost

Virtuální prohlídka

POPIS

Výjimečná nabídka chaty s o užitné ploše 85 m2 s pozemkem 522 m2, obec Všenory. Obec Všenory se nachází v nedaleké blízkosti Prahy, cca 25 minut po Strakonické silnici (výjezd 9) nebo vlakem ze Smíchovského nádraží (cca 20 minut). Dispozice chaty: v 1.NP se nachází vstupní předsíň, koupelna s toaletou a sprchou, komora, venkovní skládek a jídelna s kuchyní (kamna Petry). Ve 2.NP se nachází prostorná schodišťová hala půdorysu „L“ s úložnými prostory, obývací pokoj s krbovými kamny a ložnice. Ve 3.NP se nachází ložnice a obývací část s lůžky. Chata se nabízí s kompletním vybavením a nábytkem (pokud nebude dohodnuto jinak). K chatě se lze dostat pěší chůzí po obecní komunikaci, auto lze parkovat ob jednu chatu na obecní silnici. Na svažitém pozemku o ploše 522 m2 se nachází prostor pro sezení s venkovním grilem a 4 nádržemi na vodu. Dále se na pozemku také nachází ovocné stromy, ovocné a okrasné keře, záhony se zeleninou a mnoho dalších rostlin. Prodávající rovněž novému majiteli přenechá veškerý otop, který se nachází na pozemku u chaty. Konstrukce chaty: 1.NP je kamenné a zbylé dvě podlaží jsou tvořeny dřevěnou konstrukcí. Chata je napojena na obecní kanalizaci, vodu a elektřinu - sporák na propan butanovou lahev, ale lze předělat na elektřinu (trouba elektrická). Nemovitost není právně zatížena. Makléř doporučuje prohlídku i kvůli krásnému výhledu.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Dobrý
Technologie výstavby Smíšená
Poloha objektu Samostatný
Celkový počet podlaží 3
Rok výstavby 1978

PLOCHY

Užitná plocha 85  (m2)
Zastavěná plocha 28  (m2)

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ano
Autobus Ano
Dálnice Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Obchody Ano
Služby Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ne
Bezbariérový přístup Ne
Včetně vybavení Ano
Sklep Ne

SÍTĚ A ENERGIE

Elektro 230V Ano
Vodovod Ano
Vlastní vodní zdroj Ano
Kanalizace Ano
Topení lokální Ano
Topení tuhá paliva Ano
Nahoru