Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ bytu Byt 1+kk
Poznámka k ceně včetně provize RK
Celková plocha 26  (m2)
Číslo 4730
Obec Praha
  • Cena3 414 000 Kčza nemovitost

POPIS

Nabízíme k prodeji nově zrekonstruovanou ubytovací jednotku (nebytová jednotka) o dispozici 1+kk, umístěnou ve 2. nadzemním podlaží bytového domu po kompletní rekonstrukci v jedné z nejvyhledávanějších pražských čtvrtí Vinohrady.

Podlahová plocha jednotky činí 25,1 m2 + sklepní kóje 1 m2. Jednotka je zařízena v provedení fit out (bez vybavení). Fotografie s vybavením jsou pouze ukázkou možného řešení designu jednotky. Dřevěná podlaha, keramická dlažba. Centrální vytápění a ohřev TUV (plynová kotelna). Součástí domu je společná recepce a non-stop privátní fitness pro rezidenty. Budoucí majitelé si ke svým jednotkám mohou přikoupit část ze soukromých pochozích střech, které nabízí nevšední výhledy na panorama Prahy, a parkovací stání pro větší komfort. Dokončení: 5/2021. K nastěhování: 6/2021.

Depo Grébovka je navrženo v duchu severského stylu a vyzařuje spojení jednoduchosti, čistých linií, důraz na funkční využití prostor a kvalitní materiály. Projekt zručně reaguje na poptávku menších a startovních bytů, ale za dostupnou cenu v centru města. Oblast bývalých královských vinic si svůj půvab zachovala dodnes a dává vzniknout jedinečnému místu pro život. Zajímavá investiční příležitost, která může v budoucnu zhodnotit vaše úspory.

Kompletní občanská vybavenost v místě (několik základních a mateřských škol, pošta, poliklinika, obchody, restaurace). Perfektní dopravní dostupnost (tram navazující na linky metra A a C, vlaková zastávka Vršovice).

V bezprostřední blízkosti domu se nachází Perucká stráň, která volně navazuje na park Grébovka a vinici s krásným výhledem na panorama Prahy.

Ukazatel energetické náročnosti budovy: C.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Ve výstavbě
Technologie výstavby Cihlová
Celkový počet podlaží 6
Číslo podlaží v domě 2

PLOCHY

Užitná plocha 25.1  (m2)
Plocha sklep 1  (m2)

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ano
Autobus Ano
MHD Ano
Školka Ano
Škola Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Obchody Ano
Supermarket Ano
Služby Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ne
Parkoviště Ano
Včetně vybavení Ne
Balkón Ne
Sklep Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Vodovod Ano
Kanalizace Ano
Topení ústřední Ano
Topení plyn Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy C - Úsporná
Nahoru