Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ bytu Byt 3+kk
Poznámka k ceně včetně provize RK
Celková plocha 100  (m2)
Číslo 4729
Obec Praha
  • Cena7 462 000 Kčza nemovitost

POPIS

Nabízíme k prodeji nově zrekonstruovanou ubytovací jednotku (nebytová jednotka) o dispozici 3+kk, umístěnou v 6. nadzemním podlaží bytového domu po kompletní rekonstrukci v jedné z nejvyhledávanějších pražských čtvrtí Vinohrady. K jednotce náleží terasa umístěná na pochozí střeše.

Podlahová plocha jednotky činí 59,3 m2 + sklepní kóje 2,8 m2 + terasa 22,6 m2 + parkovací stání 14,4 m2. Stav jednotky: white wall. Fotografie s vybavením jsou pouze ukázkou možného řešení designu jednotky. Součástí bytu nejsou vnitřní dveře, podlahové krytiny, obklady, sanita. Jednotka nebude při prodeji zkolaudovaná. Finální dokončení jednotky a následná kolaudace je již na novém majiteli. Centrální vytápění a ohřev TUV (plynová kotelna). Součástí domu je společná recepce a non-stop privátní fitness pro rezidenty. Možnost přihlášení k trvalému pobytu. Dokončení: 5/2021. K nastěhování: 6/2021.

Depo Grébovka je navrženo v duchu severského stylu a vyzařuje spojení jednoduchosti, čistých linií, důraz na funkční využití prostor a kvalitní materiály. Projekt zručně reaguje na poptávku menších a startovních bytů, ale za dostupnou cenu v centru města. Oblast bývalých královských vinic si svůj půvab zachovala dodnes a dává vzniknout jedinečnému místu pro život. Zajímavá investiční příležitost.

Kompletní občanská vybavenost v místě (několik základních a mateřských škol, pošta, poliklinika, obchody, restaurace). Perfektní dopravní dostupnost (tram navazující na linky metra A a C, vlaková zastávka Vršovice).

V bezprostřední blízkosti domu se nachází Perucká stráň, která volně navazuje na park Grébovka a vinici s krásným výhledem na panorama Prahy.

Ukazatel energetické náročnosti budovy: C.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Po rekonstrukci
Technologie výstavby Cihlová
Celkový počet podlaží 6
Číslo podlaží v domě 6

PLOCHY

Užitná plocha 59.3  (m2)
Plocha terasa 22.6  (m2)
Plocha sklep 2.8  (m2)

OBČANSKÁ VYBAVENOST

MHD Ano
Školka Ano
Škola Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Obchody Ano
Supermarket Ano
Služby Ano
Počet parkovacích míst 1

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ano
Výtah Ano
Sklep Ano
Počet parkovacích míst 1

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy C - Úsporná
Nahoru