Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ bytu Byt 3+kk
Poznámka k ceně včetně provize RK
Celková plocha 61  (m2)
Číslo 4205
Obec Praha
  • Cena6 938 000 Kčza nemovitost

POPIS

Nabízíme k prodeji nově zrekonstruovanou ubytovací jednotku (nebytová jednotka) o dispozici 3+kk, umístěnou v 1. nadzemním podlaží bytového domu po kompletní rekonstrukci v jedné z nejvyhledávanějších pražských čtvrtí Vinohrady.

Podlahová plocha jednotky činí 58,4 m2 + sklepní kóje 2,6 m2. Stav jednotky: white wall. Fotografie s vybavením jsou pouze ukázkou možného řešení designu jednotky. Součástí bytu nejsou vnitřní dveře, podlahové krytiny, obklady, sanita. Jednotka nebude při prodeji zkolaudovaná. Finální dokončení jednotky a následná kolaudace je již na novém majiteli. Centrální vytápění a ohřev TUV (plynová kotelna). Součástí domu je společná recepce a non-stop privátní fitness pro rezidenty. Budoucí majitelé si ke svým jednotkám mohou přikoupit část ze soukromých pochozích střech, které nabízí nevšední výhledy na panorama Prahy, a parkovací stání pro větší komfort. Možnost přihlášení k trvalému pobytu. Dokončení: 5/2021. K nastěhování: 6/2021.

Depo Grébovka je navrženo v duchu severského stylu a vyzařuje spojení jednoduchosti, čistých linií, důraz na funkční využití prostor a kvalitní materiály. Projekt zručně reaguje na poptávku menších a startovních bytů, ale za dostupnou cenu v centru města. Oblast bývalých královských vinic si svůj půvab zachovala dodnes a dává vzniknout jedinečnému místu pro život. Zajímavá investiční příležitost.

Kompletní občanská vybavenost v místě (několik základních a mateřských škol, pošta, poliklinika, obchody, restaurace). Perfektní dopravní dostupnost (tram navazující na linky metra A a C, vlaková zastávka Vršovice).

V bezprostřední blízkosti domu se nachází Perucká stráň, která volně navazuje na park Grébovka a vinici s krásným výhledem na panorama Prahy.

Ukazatel energetické náročnosti budovy: C.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Ve výstavbě
Technologie výstavby Cihlová
Celkový počet podlaží 6
Číslo podlaží v domě 1

PLOCHY

Užitná plocha 58.4  (m2)
Plocha sklep 2.6  (m2)

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ano
Autobus Ano
MHD Ano
Školka Ano
Škola Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Obchody Ano
Supermarket Ano
Služby Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ne
Parkoviště Ano
Včetně vybavení Ne
Balkón Ne
Sklep Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Vodovod Ano
Kanalizace Ano
Topení ústřední Ano
Topení plyn Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy C - Úsporná
Nahoru