Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ bytu Byt 1+kk
Poznámka k ceně včetně provize RK
Celková plocha 27  (m2)
Číslo 4767
Obec Praha
  • Cena3 146 000 Kčza nemovitost

POPIS

Nabízíme k prodeji nově zrekonstruovaný byt o dispozici 1+kk v provedení WHITE WALL, umístěný v 2. nadzemním podlaží bytového domu po kompletní rekonstrukci v lukrativní pražské čtvrti Vinohrady.

Podlahová plocha jednotky činí 25,5 m2 + sklepní kóje 1,2 m2. Fotografie s vybavením jsou pouze ukázkou možného řešení designu jednotky. Součástí bytu nejsou vnitřní dveře, podlahové krytiny, obklady a sanita. Jednotka nebude při prodeji zkolaudovaná. Finální dokončení jednotky a následná kolaudace je již na novém majiteli. Centrální vytápění a ohřev TUV (plynová kotelna). Součástí domu je společná recepce a non-stop privátní fitness pro rezidenty. Možnost přihlášení k trvalému pobytu. Dokončení: 5/2021. K nastěhování: 6/2021.

Depo Grébovka je navrženo v duchu severského stylu a vyzařuje spojení jednoduchosti, čistých linií, důraz na funkční využití prostor a kvalitní materiály. Projekt zručně reaguje na poptávku menších a startovních bytů, ale za dostupnou cenu v centru města. Oblast bývalých královských vinic si svůj půvab zachovala dodnes a dává vzniknout jedinečnému místu pro život.

Kousek od domu je několik základních a mateřských škol, pošta i poliklinika. K cestování můžete využít nedaleké tramvajové zastávky, které plynule navazují na linky metra A a C, nebo vlakovou zastávku ve Vršovicích. Pokud dáváte přednost jízdě autem, pohodlně zaparkujete na soukromém parkovišti před domem.

V bezprostřední blízkosti domu se nachází Perucká stráň, která volně navazuje na park Grébovka a vinici s krásným výhledem na panorama Prahy.

V případě zájmu neváhejte kontaktovat zde uvedenou makléřku.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Velmi dobrý
Technologie výstavby Cihlová
Celkový počet podlaží 4
Číslo podlaží v domě 2

PLOCHY

Užitná plocha 25.5  (m2)
Plocha sklep 1.2  (m2)

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ano
Autobus Ano
MHD Ano
Školka Ano
Škola Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Obchody Ano
Supermarket Ano
Služby Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Parkoviště Ano
Bezbariérový přístup Ano
Výtah Ano
Sklep Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ano
Elektro 230V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano
Topení ústřední Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy C - Úsporná
Nahoru