Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ bytu Byt 2+kk
Poznámka k ceně cena vč. DPH
Celková plocha 156  (m2)
Číslo 5072
Obec Praha
DPH Včetně DPH
  • Cena10 471 000 Kčza nemovitost

POPIS

Nabízíme k prodeji byt č. 11 o dispozici 2+kk a podlahové ploše 50,5 m², který je orientovaný na jihovýchod a jihozápad. Velkolepě pojatý byt o celkové ploše 155,5 m² disponuje i terasou 8,1 m² a předzahrádkou 95,2 m². Byt zajišťuje soukromí a bezpečné zázemí, ale současně se otevírá i svěžesti přírody. Je zařízený ve standardu Fit out, nadčasový design ideálně dokresluje perfektní praktické pojetí. K bytu náleží i sklepní kóje 1,7 m² a je možno dokoupit garážové stání v suterénu domu.

Moderní novostavba s osobitým stylem vyrostla v Perucké ulici, která lemuje západní část Perucké stráně. Přírodní krásy reprezentuje i nedaleký park Grébovka. V okolí vila domu najdete velké množství příležitostí pro aktivní život, zábavu, sport, wellness, kulturu, ale i skvostnou architekturu.

Lokalitu charakterizuje také vynikající občanská vybavenost a skvělá dopravní dostupnost. Dopravní spojení zajišťuje nedaleká tramvajová zastávka s napojením na linky metra A a C. K dispozici je také vlaková zastávka ve Vršovicích.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Novostavba
Technologie výstavby Smíšená
Celkový počet podlaží 5
Číslo podlaží v domě 1
Počet bytů v domě 27
Rok výstavby 2021
Orientace JV/JZ

PLOCHY

Užitná plocha 50.5  (m2)
Plocha terasa 8.1  (m2)
Plocha sklep 1.7  (m2)

OBČANSKÁ VYBAVENOST

MHD Ano
Školka Ano
Škola Ano
Obchody Ano
Supermarket Ano
Služby Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ano
Včetně vybavení Ne
Sklep Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Elektro 230V Ano
Topení dálkové Ano
Nahoru