Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ bytu Byt 3+kk
Poznámka k ceně cena vč. DPH
Celková plocha 79  (m2)
Číslo 5081
Obec Praha
DPH Včetně DPH
  • Cena10 503 000 Kčza nemovitost

POPIS

Nabízíme k prodeji byt č. 35 o dispozici 3+kk a podlahové ploše 68,7 m², který je orientovaný na severovýchod, severozápad a jihozápad. Velkolepě pojatý byt o celkové ploše 79,2 m² disponuje i balkónem 7,7 m². Byt zajišťuje soukromí a bezpečné zázemí, ale současně se otevírá i svěžesti přírody. Je zařízený ve standardu Fit out, nadčasový design ideálně dokresluje perfektní praktické pojetí. K bytu náleží i sklepní kóje 2,8 m² a je možno dokoupit garážové stání v suterénu domu.

Moderní novostavba s osobitým stylem vyrostla v Perucké ulici, která lemuje západní část Perucké stráně. Přírodní krásy reprezentuje i nedaleký park Grébovka. V okolí vila domu najdete velké množství příležitostí pro aktivní život, zábavu, sport, wellness, kulturu, ale i skvostnou architekturu.

Lokalitu charakterizuje také vynikající občanská vybavenost a skvělá dopravní dostupnost. Dopravní spojení zajišťuje nedaleká tramvajová zastávka s napojením na linky metra A a C. K dispozici je také vlaková zastávka ve Vršovicích.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Novostavba
Technologie výstavby Smíšená
Celkový počet podlaží 5
Číslo podlaží v domě 3
Počet bytů v domě 27
Rok výstavby 2021

PLOCHY

Užitná plocha 68.7  (m2)
Plocha balkón 7.7  (m2)
Plocha sklep 2.8  (m2)

OBČANSKÁ VYBAVENOST

MHD Ano
Školka Ano
Škola Ano
Obchody Ano
Supermarket Ano
Služby Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ano
Balkón Ano
Sklep Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Elektro 230V Ano
Topení dálkové Ano
Nahoru