Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Prodej
Typ bytu Byt 4+kk
Poznámka k ceně cena vč. DPH
Celková plocha 83  (m2)
Číslo 3985
Obec Unhošť
DPH Včetně DPH
  • Cena6 511 000 Kčza nemovitost

POPIS

G Residence - moderní rodinné bydlení pro náročné Nabízíme k prodeji nový byt 4+kk o ploše 82,66 m2 s balkónem o ploše 16,4 m2 situovaný ve 3. nadzemním podlaží novostavby v atraktivním rezidenčním projektu G Rezidence v obci Unhošť nedaleko hlavního města Prahy. Byt disponuje vstupní předsíní, obývacím pokojem s kuchyní, ložnicí a koupelnou.

Unhošť se nachází západně od Prahy, v srdci nádherné krajiny nedaleko hlavního města. Město bylo vyhodnoceno jako ideální pro bytovou výstavbu, majitelé a jejich rodiny ocení vynikající dostupnost do Prahy i na letiště a také plynulý provoz na zdejších silnicích. V blízkosti se nacházejí školy, zastávky MHD i supermarkety.

Plánované dokončení stavby 2020, k nastěhování na jaře 2021. Pro více informací prosím kontaktujte makléře.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Novostavba
Technologie výstavby Cihlová
Celkový počet podlaží 4

PLOCHY

Užitná plocha 82,66  (m2)
Plocha balkón 16,4  (m2)

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Autobus Ano
MHD Ano
Školka Ano
Škola Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Sklep Ano
Nahoru