Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Prodej
Typ bytu Byt 3+1
Poznámka k ceně včetně právního servisu
Celková plocha 94  (m2)
Číslo 4888
Obec Praha
  • Cena9 999 999 Kčza nemovitost

Virtuální prohlídka

POPIS

Výjimečná investiční nabídka bytu v původním stavu ke koupi, osobní vlastnictví. Dispozičně se jedná o 3+1 s možností rozdělení bytu na dvě bytové jednotky 2+kk (v současné době jsou stále zachované dva plynoměry i elektroměry), případně na nebytový prostor. Bytová jednotka o užitné ploše 94 m2 se nachází v 1. nadzemním podlaží cihlového bytového domu na ulici Holečkova - Praha 5. Dům prošel kompletní rekonstrukcí (vstupní dveře, vnitřní prostory, vnitroblok, sklepy, střecha a vnitřní rozvody. Velkou výhodou bytu jsou jeho nízké měsíční poplatky – FO 840,- Kč. K bytu náleží sklepní kóje, která se nachází v suterénu domu. V bezprostřední blízkosti domu zahrada Kinských s letohrádkem, kostel s bývalým klášterem Sacré Coeur sousedící se stejnojmenným parkem. Dále je zde v docházkové vzdálenosti zastávka TRAM a BUS Švandovo divadlo, supermarkety, lékárna, poliklinika, restaurace a mnoho dalšího z bohaté občanské vybavenosti. Bytová jednotka není právně zatížena a lze jí financovat pomocí hypotečního úvěru s jehož vyřízením vám v případě potřeby rádi pomůžeme. Úvodní fotky ve fotogalerii jsou pouze ilustrativním návrhem nabízeného bytu po rekonstrukci. Na konci galerie se dále nachází různé návrhy dispozičního řešení bytu. Fotky uvedené v inzerci mohou zapříčinit zkreslení velikosti prostor, a proto makléř doporučuje osobní prohlídku.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Dobrý
Technologie výstavby Cihlová
Celkový počet podlaží 5
Číslo podlaží v domě 1

PLOCHY

Užitná plocha 94  (m2)
Plocha sklep 2  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Telefon Ano
Internet Ano

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ano
Autobus Ano
MHD Ano
Dálnice Ano
Školka Ano
Škola Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Obchody Ano
Supermarket Ano
Služby Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Bezbariérový přístup Ne
Včetně vybavení Ano
Sklep Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ano
Elektro 230V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano
Topení lokální Ano
Topení plyn Ano
Nahoru