Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Prodej
Typ pozemku Pozemek pro komerční využití
Poznámka k ceně včetně právního servisu
Celková plocha 642  (m2)
Číslo 3516
Obec Klíčany
  • Cena1 770 000 Kčza nemovitost

POPIS

Ke koupi nabízíme kompletně oplocený rovinatý pozemek o rozloze 642 m2 v obci Klíčany, Praha – Východ. Jedná se o nestavební pozemek určený ke komerčním účelům. Výhodou pozemku je jeho umístění, a to na rušné křižovatce s ulicí Hlavní (směr Praha/Veltrusy) a K lesu (směr Bášť). Vysoká dopravní vytíženost obou komunikací. Pozemek je kompletně oplocen a přístupný dvěma branami jak z ulice Hlavní, tak z ulice K lesu. Pozemek je napojen na elektřinu - nová přípojka. Výhodou lokality je plánovaná výstavba letiště v nedalekých Vodochodech. Pro více informací kontaktujte níže uvedeného makléře.

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Autobus Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Elektro 230V Ano
Nahoru