Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Prodej
Typ pozemku Stavební parcela
Právní servis Včetně právního servisu
Poznámka k ceně včetně právního servisu
Celková plocha 3220  (m2)
Číslo 3832
Obec Praha
  • Cena17 796 725 Kčza nemovitost

POPIS

Nabízíme vám zajímavou investiční příležitost, prodej rovinatého pozemku v klidné rezidenční čtvrti Prahy 12 – Písnice. Pozemek se nachází nedaleko budoucí stanice metra „D“ Písnice. Jedná se o prodej 2/3 pozemku o výměře 3220 m2. Majitel podílu 1/3, který není součástí prodeje, souhlasí s rozdělením pozemku. V současné chvílí pozemek, dle územního plánu, spadá do veřejného vybavení. Lze požádat o změnu územního plánu na bytovou výstavbu. Pozemek je přístupný ze zaslepené obslužné komunikace s parkovacími místy s povrchem ze zámkové dlažby. Inženýrské sítě v příjezdové komunikaci. Pro více informací kontaktujte níže uvedeného makléře.

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Autobus Ano
MHD Ano
Dálnice Ano
Školka Ano
Pošta Ano
Obchody Ano
Služby Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ano
Elektro 230V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano
Nahoru