Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Prodej
Typ pozemku Stavební parcela
Poznámka k ceně
Celková plocha 1049  (m2)
Číslo 5138
Obec Křenice
  • Cena8 840 000 Kčza měsíc

POPIS

Ke koupi exkluzivně nabízíme stavební rovinatý a ze tří stran oplocený pozemek čtvercového půdorysu o výměře 1049 m2, který je určený pro výstavbu rodinného domu v oblíbené lokalitě Křenice, Praha - Východ. Zastavitelnost pozemku dle ÚR 30%. Na pozemku jsou veškeré IS (kanalizace tlaková, voda, plyn a elektřina).

Dobrá dopravní dostupnost centra metropole (zhruba 30 min.). V docházkové vzdálenosti zastávku BUS směr stanici metra „B“ Černý Most či stanice metra „A“ Depo Hostivař. V blízkosti je rovněž obec Říčany s veškerou občanskou vybaveností či vlakovým spojením.

Zeptejte se nás na možnost výstavby rodinného domu na klíč, katalog s domy Vám rádi poskytneme. Pozemek je bez právních vad a lze jej financovat hypotečním úvěr se kterým Vám rádi pomůžeme.

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Autobus Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ano
Elektro 230V Ano
Elektro 400V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano
Nahoru