Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Prodej
Typ pozemku Stavební parcela
Poznámka k ceně V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Celková plocha 1429  (m2)
Číslo 5044
Obec Praha
  • Cena20 000 000 Kčza nemovitost

POPIS

Ke koupi nabízíme zajímavý investiční stavební pozemek o rozloze 1429 m2. Je zde také možnost odkoupit dva menší sousedící pozemky a zvětšit si tak plochu pozemku o zhruba 230 m2. Pozemek se nachází v Modřanech, a to konkrétně v ulici Vzpoury. V blízkosti pozemku jsou přivedeny inženýrské sítě (voda, elektřina, plyn a kanalizace). Jedná se o osobní vlastnictví a nemovitost není nikterak právně zatížena. Koeficient zastavěnosti B. Rodinný dům lze mít až 3 podlaží a stavba pro komerční účely může mít podlaží 2. Na pozemek navazuje zelený pruh, který vede až do Modřanské rokle a údolí Cholupického potoka. Pozemek zaujme svou polohou, která nabízí dostatek okolní zeleně a rychlého spojení s centrem metropole. Majitel si vyhrazuje právo přijmout nejvyšší nabídku. Pro více informací kontaktuje níže uvedeného makléře.

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Autobus Ano
MHD Ano
Dálnice Ano
Školka Ano
Škola Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Obchody Ano
Supermarket Ano
Služby Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ano
Elektro 230V Ano
Elektro 400V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano
Nahoru