Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ bytu Byt 2+kk
Poznámka k ceně včetně provize RK
Celková plocha 53  (m2)
Číslo 5360
Obec Praha
  • Cena8 926 000 Kčza nemovitost

POPIS

Až 500 000 Kč NA VYBAVENÍ BYTU! Ubytovací jednotka č. 15 o dispozici 2+kk a podlahové ploše 50,8 m2 se nachází v 1. podlaží. Standard White Wall umožňuje novým majitelům promítnout do interiéru všechny své barvité představy o domově.

Celkovou plochu jednotky 53,1,7 m2 doplňuje sklepní koje o velikosti 2,3 m2. BackYard Dejvice reprezentuje dynamiku života ve městě a současně skýtá i tolik potřebné poklidné zázemí. Zelený vnitroblok nabízí vedle grill zóny i místa pro piknik a posezení, stejně jako prostor pro relax nebo praktickou kolárnu.

Dejvice, zasazené v sousedství Stromovky a Divoké Šárky, představují významné centrum vzdělání a vědy. Na blízkost prestižních univerzit odkazuje již název ulice Studentská. BackYard Dejvice je situovaný přímo v srdci Dejvic. Kulaťák, Vítězné náměstí se stanicí metra A Dejvická je dostupné za 2 minuty chůze od domu. Do centra to MHD trvá 14 minut, autem 20 minut. Vlastní auto však není nezbytné. V Dejvicích máte k dispozici sdílená vozidla i kola. Všude se navíc dostanete pohodlně pěšky, veškerá občanská vybavenost je tady při ruce. Ve čtvrti plné kaváren, restaurací, klubů, zábavy, kultury i sportovně-relaxačních míst je každý den perfektní.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Po rekonstrukci
Technologie výstavby Cihlová
Celkový počet podlaží 5
Číslo podlaží v domě 1

PLOCHY

Užitná plocha 50.8  (m2)
Plocha sklep 2.3  (m2)

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ano
Autobus Ano
MHD Ano
Školka Ano
Škola Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Obchody Ano
Supermarket Ano
Služby Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Výtah Ano
Sklep Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Elektro 230V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru