Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Pronájem
Typ bytu Byt 1+kk
Poznámka k ceně + služby 2.500 Kč a el. na nájemce, 2x kauce a provize RK
Celková plocha 36  (m2)
Číslo 5001
Obec Praha
  • Cena13 900 Kčza měsíc

POPIS

Výjimečná nabídka pronájmu bytu s výhledem na Pražský hrad v rezidenci „Expo“ s recepcí. V bezprostřední blízkosti stanice metra „B“ Invalidovna nabízíme k pronájmu byt 1+kk o užitné ploše 36 m2 s komorou 4 m2, který se nachází v 6. patře. Byt se nabízí bez nábytku. Kuchyňská linka vybavena pračkou, dvouvařičem, digestoří, mikrovlnnou troubou… Dům rezidentům nabízí možnost využití fitness centra, prostornou terasu s bazénem, grilem a již zmiňovaným výhledem na pražská panoramata. Milovníci zeleně ocení okolí domu, které nabídne hned dva parky v docházkové vzdálenosti. Občanská vybavenost: škola, školka, Albert, restaurace a mnoho dalšího. Pro případnou prohlídku či více informací, kontaktujte uvedeného makléře.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Dobrý
Technologie výstavby Skeletová
Celkový počet podlaží 9
Číslo podlaží v domě 6

PLOCHY

Užitná plocha 36  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Internet Ano

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ano
Autobus Ano
MHD Ano
Dálnice Ano
Školka Ano
Škola Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Obchody Ano
Supermarket Ano
Služby Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Parkoviště Ano
Včetně vybavení Ne
Balkón Ne
Výtah Ano
Sklep Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Elektro 230V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano
Topení ústřední Ano
Nahoru