Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Pronájem
Poznámka k ceně + služby, NEPLATÍTE provizi RK
Celková plocha 369  (m2)
Číslo 3609
Obec Praha
  • Cena150 000 Kčza měsíc

POPIS

K dlouhodobému pronájmu nabízíme atraktivní komerční čtyřpodlažní dům se zahradou na Praze 6 - Střešovice, v ulici Na Petynce. Dům o celkové ploše 369 m2 se zahradou o rozloze 238 m2 disponuje dvěma apartmánovými jednotkami s vlastním sociálním zázemím a společnými prostory poskytujícími rozmanité možnosti osobního i komerčního využití.

Přízemí sestává ze vstupní haly, společenské místnosti, chodby, toalet, komory, kuchyně průchozí do atypicky řešené jídelny s vlastním sociálním zázemím a vlastním vstupem ze vstupní haly. Z jídelny vede schodiště do galerie v prvním patře.

V 1. patře se nachází apartmánová jednotka sestávající z předsíně, dvou vzájemně průchozích místností, dvou koupelen (WC, vana, sprcha) a dalšího samostatného pokoje. Ze schodiště výstup na venkovní zastřešený průchod do galerie vedoucí k ateliéru s vlastním sociálním zázemím. Z galerie je výstup na zahradu, schodiště vedoucí do zimní zahrady v druhém patře a schodiště do jídelny.

V 2. patře se nachází vstup do mezonetového apartmánu sestávajícího z dvou vzájemně průchozích místností, koupelny s vanou, sprchou, umyvadlem a toaletou s bidetem a dalšího samostatného pokoje. V pokoji se nachází vstupní schodiště do podkroví. Podkrovní část apartmánu je tvořena vzdušnou galerií s velkým krbem, kuchyní a sociálním zázemí.

Objekt se nachází v centru čtvrti Střešovice v přímé blízkosti zámečku a parku Kajetánka, koupaliště Petynka a potok Brusnice. Nedaleko autobusové zastávky Talichova, Kajetánka a Náměstí Před Bateriemi. Dobrá dopravní dostupnost (busem 7 min na metro "A" Dejvická, 8 min metro "A" Hradčanská, cca 25 min do centra) a kompletní občanská vybavenost (restaurace, obchody, služby, školy, školky, poliklinika, studentské koleje).

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Dobrý
Technologie výstavby Cihlová
Poloha objektu Řadový
Celkový počet podlaží 5

PLOCHY

Užitná plocha 369  (m2)
Plocha sklep 28  (m2)
Plocha zahrada 238  (m2)
Zastavěná plocha 100  (m2)

OBČANSKÁ VYBAVENOST

MHD Ano
Školka Ano
Škola Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Obchody Ano
Supermarket Ano
Služby Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Bezbariérový přístup Ne
Výtah Ne
Sklep Ano
Nahoru