Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Pronájem
Typ komerčního prostoru Kancelář
Poznámka k ceně + 2x kauce + provize RK
Celková plocha 200  (m2)
Číslo 4140
Obec Praha
DPH Bez DPH
  • Cena155 000 Kčza měsíc

POPIS

K dlouhodobému pronájmu nabízíme světlou kancelář o ploše 200 m2, situovanou v nejvyšším patře budovy AMAZON COURT, Praha 8 - Karlín. Plně vybavená kancelář až pro 24 osob, dostatek úložného prostoru, klimatizační jednotky, vlastní kuchyňka i sociální zázemí, vlastní skladovací prostor.

Business centrum AMAZON COURT to je kancelářská budova třídy A, nabízející velice reprezentativní kancelářské prostory vynikající svým nadčasovým využitím energeticky úsporných technologií s ohledem na životní prostředí, za které mimo jiné získala certifikát zelené budovy DGNB platinum.

Standardem prostor Flexi Office jsou vybavené, individuálně klimatizované kanceláře, otevíratelná okna, 24/7 přístup do budovy, profesionální a jazykově zdatná recepce, ostraha a vysoká úroveň zabezpečení. V business centru je dále lobby pro uvítání návštěv a klientů, kde najdete denní tisk či aktuální zpravodajské informace. K dispozici jsou samozřejmě i reprezentativní konferenční prostory různých velikostí, vybavené prezentační technikou (dataprojektor, LED TV, flipchart).

Nájemné od 155.000 Kč/měsíc + DPH
2x kauce

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Velmi dobrý
Technologie výstavby Cihlová
Celkový počet podlaží 4

PLOCHY

Užitná plocha 200  (m2)
Zastavěná plocha 200  (m2)

OBČANSKÁ VYBAVENOST

MHD Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ano
Včetně vybavení Ano
Výtah Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy A - Mimořádně úsporná
Nahoru