Upravit stránku
Typ akce Pronájem
Typ komerčního prostoru Kancelář
Poznámka k ceně + služby 483 Kč + kauce + Provize RK
Celková plocha 23  (m2)
Číslo 4718
Obec Praha
  • Cena4 485 Kčza měsíc

POPIS

K pronájmu nabízíme kancelář č. 2 (23 m2) v oblíbené lokalitě Praha 20 - Horní Počernice, ulice Ve Žlíbku. Kancelář je umístěna ve 4. nadzemním podlaží (3. patro) budovy B3. K dispozici ihned.

Vytápěný objekt disponuje flexibilním prostorem, výškou stropu 3m, instalovaným osvětlením, internetovým a telefonním připojením, novou hydraulickou rampou (elektronické ovládání, přizpůsobitelná výška do 30 cm, čelo přizpůsobené dodávkám) a novým nákladním výtahem. K dispozici sociální zázemí (kuchyňka, WC). Areál je 24/7 střežen bezpečnostní ostrahou, elektronickým systémem a kamerovým systémem se záznamem. Možnost stálého přístupu do areálu, v blízkosti prodejna potravin a kantýna. Kancelář správy objektu přímo v areálu. Možnost zajištění logistických služeb.

Výborná dopravní dostupnost MHD (zastávka autobusu přímo před objektem), cca 20 min. do centra, 10 min. stanice metra B Černý Most. Pro řidiče ideální přístup po rychlostní komunikaci R10 přes Běchovice, dálniční D11 Exit 8 - Jirny nebo Horní Počernice - ulice Božanovská (do 3,5 t). Makléř doporučuje prohlídku.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Dobrý
Technologie výstavby Cihlová
Celkový počet podlaží 1

PLOCHY

Užitná plocha 23  (m2)
Zastavěná plocha 23  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Telefon Ano
Internet Ano

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Autobus Ano
MHD Ano
Dálnice Ano
Počet parkovacích míst 1

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Výtah Ano
Počet parkovacích míst 1

SÍTĚ A ENERGIE

Elektro 230V Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru