Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Pronájem
Typ komerčního prostoru Kancelář
Poznámka k ceně + služby 5000 Kč + kauce + provize RK
Celková plocha 73  (m2)
Číslo 5035
Obec Praha
  • Cena30 000 Kčza měsíc

POPIS

K dlouhodobému pronájmu nabízíme kancelářský prostor o velikosti 73 m², situovaný v 1. NP (přízemí) zrekonstruovaného rohového domu v samém srdci Prahy 1 - Josefov, ulice Břehová, v sousedství známé ulice Pařížská.

Kancelář sestává z předsíně, dvou průchozích místností, prostorné kuchyně se spíží a výstupem na balkón, koupelny a samostatného WC.

Atraktivní lokalita, turisticky vysoce navštěvovaná, která má výbornou dostupnost do centra a jeho širokého okolí, a to zejména díky tramvajové zastávce Právnická Fakulta a lince metra A – Staroměstská. Oblast je plná výborných restaurací, kaváren, obchodů s potravinami a dalších zařízení.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Po rekonstrukci
Technologie výstavby Cihlová
Celkový počet podlaží 6

PLOCHY

Užitná plocha 73  (m2)
Zastavěná plocha 73  (m2)

OBČANSKÁ VYBAVENOST

MHD Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru