Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Pronájem
Typ komerčního prostoru Kancelář
Poznámka k ceně + 4.000,- Kč/měs. služby, 1x kauce a provize RK
Celková plocha 70  (m2)
Číslo 3716
Obec Praha
  • Cena18 000 Kčza měsíc

POPIS

K okamžitému nastěhování nabízíme kancelářské prostory situované ve 2.NP řadového domu, který se nachází na Praze 11 – Chodov, a to konkrétně v ulici Hněvkovská. Prostory o užitné ploše 70,08 m2 se skládají ze 4 samostatných místností o rozměrech 11,2 m2, 13,2 m2, 13,76 m2 a 15,76 m2, chodby (11,22 m2 – komunikační uzel), toalety s koupelnou (5,1 m2) a o patro níže situované spotřebiči vybavené kuchyně (8,7 m2 - plynový sporák, trouba, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, lednice). Součástí nájmu není zahrada. Parkování na ulici či případně na záchytných parkovištích v okolí. Vytápění zajišťuje plynový kotel. V měsíční paušální platbě poplatků je zahrnuta voda, elektřina, vytápění, odpad, připojení k internetu a úklid. Makléř doporučuje prohlídku.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Velmi dobrý
Technologie výstavby Cihlová
Celkový počet podlaží 2

PLOCHY

Užitná plocha 70  (m2)
Zastavěná plocha 70  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Internet Ano

OBČANSKÁ VYBAVENOST

MHD Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ano
Elektro 230V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano
Topení lokální Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru