Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Pronájem
Typ komerčního prostoru Kancelář
Poznámka k ceně + služby, 1x kauce
Celková plocha 9  (m2)
Číslo 4737
Obec Praha
  • Cena12 000 Kčza měsíc

POPIS

Jedinečná nabídka pronájmu komerčních prostor o užitné ploše 9,1 m2 s možností klientských změn či kolaudací před dokončením. Je zde mnoho možností na co prostory využít, například se zde jeví ideální využití prostor pro ordinaci. Zatím je zde možnost si vybrat ze 3 volných prostor (každá místnost má poté samostatně 9,1 m2). K nabízeným prostoru rovněž náleží k užívání společný lounge s kuchyňkou a toalety. Kanceláře se nachází v 1.NP novostavby činžovního domu s vlastním samostatným vstupem do nebytových prostor. Nebytové prostory v současné chvílí procházejí dokončovacími pracemi, které by měli být hotové do léta tohoto roku. Nedaleko prostor se nachází supermarket Billa, Makro, hobby market Mountfield, stanice BUS či stanice metra „B“ Luka. Prohlídky jsou možné již nyní po domluvě s níže uvedeným makléřem.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Novostavba
Technologie výstavby Cihlová
Celkový počet podlaží 9

PLOCHY

Užitná plocha 9.1  (m2)
Zastavěná plocha 9.1  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Telefon Ano
Internet Ano

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Autobus Ano
MHD Ano
Dálnice Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Bezbariérový přístup Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Elektro 230V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano
Topení ústřední Ano
Nahoru