Upravit stránku
Typ akce Pronájem
Typ bytu Byt 4+kk
Poznámka k ceně + zálohy na energie 4 000 Kč + paušální služby 5 000 Kč + kauce 82 000 Kč
Celková plocha 121  (m2)
Číslo 3291
Obec Praha
  • Cena41 000 Kčza měsíc

POPIS

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu nezařízený mezonetový byt 4+kk o ploše 120,64 m2 + spodní terasa 22,45 m2 + horní terasa 7,1 m2. Byt se nachází v 1. a 2. nadzemním podlaží atraktivní rezidence v lukrativní pražské čtvrti Troja.

Byt je vybaven kuchyňskou linkou se spotřebiči, krbem, klimatizací ve všech obytných místnostech. Dřevěné nášlapné vrstvy podlah v ložnicích. Vytápění centrální, podlahové topení – možnost regulace teploty jednotlivých pokojů.

Spodní podlaží: předsíň + šatna 9,49 m2, WC 1,92 m2, obývací pokoj + kuchyňský kout 38,47 m2, chodba 4,47 m2, komora 4,23 m2, pokoj 11,27 m2, pokoj 12,3 m2, koupelna 3,85 m2, spíž 2,34 m2, terasa 22,45 m2. Horní podlaží: chodba 3,15 m2, pokoj 16,3 m2, šatna 5,01 m2, koupelna 7,84 m2, terasa 7,1 m2.

K bytu náleží 2 garážová stání a sklep 5,5 m2. Sdílené užívání společných prostor včetně zahrady a venkovního vyhřívaného bazénu. Ihned k nastěhování.

Rezidence nabízí nadstandardní bydlení v jedinečné lokalitě pro náročné klienty a rezidenty. Nachází se mimo záplavové území, v památkově chráněné zóně a proto si drží stylový charakter včetně kvality provedení. Splňuje nároky moderního bydlení, nabízí výhody tradičního provedení, materiálovou kvalitu, osvědčené estetické hodnoty, prosluněné pohodlné bydlení. Technické vybavení na špičkové soudobé úrovni, dřevěná okna s izolačním dvojsklem, IT systémy, plně klimatizováno, vyhřívaný bazén s protiproudem a vodním chrličem, nadstandardní bezpečnostní opatření – EZS s připojením na PCO, vchodové protipožární bezpečnostní dveře NEXT, programovatelný systém podlahového vytápění, satelitní anténa, telefonní a datová zásuvka ve všech obytných místnostech, domácí telefon, možnost vysokorychlostního 5G internetu.

Rezidence se nachází na kraji zástavby na hranici zeleně táhnoucí se podél břehu Vltavy. Objekt se skládá ze tří obytných budov stojících na společných podzemních garážích. Jižní předpolí budov tvoří společné nádvoří vyvýšené nad okolní terén a oddělené ohradní zdí. V rámci nádvoří stojí nízká stavba bazénu. Podél jižní strany pozemku vede komunikace ulice Povltavské, kde je provoz omezen pouze na dopravní obsluhu.

Městská část Troja je jednou z nejvyhledávanějších rezidenčních čtvrtí Prahy. Své jedinečné kouzlo Troja získává i díky rekreačně-kulturním areálům světoznámé Zoologické zahrady, nádherné Botanické zahrady a Trojského zámečku. Pro aktivní sportovce jsou zde k dispozici kvalitní cyklostezky, in-line a běžecké tratě podél řeky, kanoistický areál, jezdecký areál na Císařském ostrově s krytou halou a jezdeckou školou.

Díky své poloze na pravém břehu Vltavy nedaleko centra s jižními prosluněnými svahy se stala Troja tradiční výjimečnou pražskou vinařskou lokalitou a již v období baroka vyhledávaným místem pro stavbu usedlostí a venkovských sídel pražských šlechtických a bohatých měšťanských rodin.

O tom svědčí i výstavba honosného Trojského zámečku. V bezprostřední blízkosti se nachází skvělá místa pro rodinnou rekreaci Královská obora a Císařský ostrov. Díky rozlehlým travnatým plochám a zóně bez aut jsou zde přímo ideální podmínky pro vycházky a relaxaci. Na Císařském ostrově se konají různé kulturní a společenské akce.

Skvělá dopravní dostupnost (bus 112, tam 14, 17, 53, přímý spoj ke stanici metra C Vltavská).

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Velmi dobrý
Technologie výstavby Cihlová
Celkový počet podlaží 2

PLOCHY

Užitná plocha 120,64  (m2)
Plocha balkón 7,1  (m2)
Plocha terasa 22,45  (m2)
Plocha sklep 5,5  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Telefon Ano
Internet Ano

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Autobus Ano
MHD Ano
Školka Ano
Škola Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Obchody Ano
Supermarket Ano
Služby Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ano
Včetně vybavení Ne
Sklep Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Elektro 230V Ano
Elektro 400V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano
Topení ústřední Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru