Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Pronájem
Typ komerčního prostoru Obchodní prostor
Poznámka k ceně + správa 60,-/m2/měs., + energie
Celková plocha 378  (m2)
Číslo 2473
Obec Praha
  • Cena s DPH178 Kčza m2 / měsíc

POPIS

Nabízíme k pronájmu velice pěkné, reprezentativní obchodní prostory, plocha od 38 m2, Praha 5 - Stodůlky. Jedná se o obchody v přízemí renovovaného obchodního prostoru v Centru Velká Ohrada. K dispozici jsou prostory o výměře 38 m2 a 50 m2 ve středu pasáže, v vlastním sociálním zázemím, dále 65 m2 s přístupem zvenku vhodné na pekárnu aj. a velký obchod o ploše 224,59 m2 s přístupem jak z pasáže, tak zvenku. Obchody jsou vhodné na pekařství, módní a dětské oblečení, opravu obuvi, výrobnu klíčů, cestovní kancelář, služby, pobočku banky, zverimex atd. Cena nájmu se odvíjí od m2. Energie platí dále nájemce dle vyúčtování. Výborná lokalita a dostupnost. K dispozici ihned.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Velmi dobrý
Technologie výstavby Skeletová
Celkový počet podlaží 4

PLOCHY

Užitná plocha 378  (m2)
Zastavěná plocha 378  (m2)

OBČANSKÁ VYBAVENOST

MHD Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Elektro 230V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano
Topení ústřední Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru