Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Pronájem
Typ komerčního objektu Administrativní objekt
Poznámka k ceně + záloha na služby 10 000 Kč
Celková plocha 319  (m2)
Číslo 3611
Obec Praha
  • Cena60 000 Kčza měsíc

POPIS

K dlouhodobému pronájmu jako celý samostatný objekt nabízíme dvoupodlažní budovu na Praze 10 - Strašnice, v ulici V Olšinách. Budova o užitné ploše 317 m2 nabízí nebytové prostory s vlastním sociálním zázemím, které se nacházejí v přízemí a disponují celkovou užitnou plochou 170 m2. V 1. patře je situována samostatná bytová jednotka s dispozicí 2+kk o ploše 47 m2 a rozlehlou terasou, jejíž celková plocha činí 102 m2. Možnost parkování pro několik automobilů ve dvoře přímo u objektu.

Přízemní nebytové prostory sestávají ze vstupní haly s hlavním vchodem do objektu, třech samostatných kanceláří, sociálního zázemí, prostorné skladovací místnosti s půdorysem do tvaru L a vlastními garážovými vraty, která umožňují perfektní přístup ze dvora přímo ke skladovacím prostorám. Z druhých skladovacích prostor (příp. garáže), jež také disponují vlastními vjezdovými vraty. Celý prostor je průchozí vnitřkem budovy. Byt 2+kk v 1. patře sestává ze vstupní předsíně, koupelny s vanou a WC, hlavní velké a vzdušné obytné místnosti vybavené kuchyňským koutem s vestavěnými spotřebiči (varná deska, el. trouba, digestoř, myčka). Z hlavní obytné části přímý vstup na jižně orientovanou rozlehlou terasu. Vstup do neprůchozí ložnice z chodby bytu. Byt má vlastní separovaný vchod od nebytových prostor.

Objekt svým charakterem nabízí budoucímu nájemci velice rozmanité možnosti využití jak ke komerčním, tak i k soukromým účelům. Současně si oba prostory zachovávají plný funkční komfort, plynoucí z přímého propojení nebytových prostor a vlastního bydlení v rámci jedné budovy. Ideální například jako sídlo firmy se služebním bytem.

Kompletní občanská vybavenost v přímém okolí, skvělá dopravní dostupnost (2 min zastávka tram Průběžná, 4 min metro "A" Strašnická, cca 15 min do centra).

Uvedená cena je náběhová a činí 60 000 Kč + služby 10 000 Kč/ měsíc. Makléř doporučuje prohlídku.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Dobrý
Technologie výstavby Cihlová
Poloha objektu V bloku
Celkový počet podlaží 2

PLOCHY

Užitná plocha 319  (m2)
Zastavěná plocha 170  (m2)

OBČANSKÁ VYBAVENOST

MHD Ano
Školka Ano
Škola Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Obchody Ano
Supermarket Ano
Služby Ano
Počet parkovacích míst 6

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ano
Parkoviště Ano
Výtah Ne
Sklep Ne
Počet parkovacích míst 6
Nahoru