Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Pronájem
Typ komerčního prostoru Obchodní prostor
Poznámka k ceně + 700,- Kč/služby/os. + elektřina + 2x kauce + provize RK
Celková plocha 82  (m2)
Číslo 3883
Obec Praha
  • Cena19 900 Kčza měsíc

POPIS

Nabízíme pronájem nebytových suterénních prostor o celkové ploše 82 m2, Praha 1 - Nové Město. Jedná se o suterénní rekonstruované prostory v historickém centru Prahy ve velmi žádané lokalitě. Prostory jsou členité (celkem 3 místnosti - viz plánek na konci fotogalerie), s klenutými stropy s autentickým vzhledem, po kompletní rekonstrukci. Vhodné na showroom nábytku, designových předmětů, galerii atd (nelze gastro, kavárna, vinárna, herna). K dispozici je sociální zázemí (2x toaleta), kuchyňka, úklidová místnost. Veškerá občanská vybavenost se nachází v okolí, skvělá dostupnost - metro A nebo B, tram. Služby činí 700,-/os, elektřina a plyn se převádí na nájemce. Prostory jsou k dispozici ihned, kontaktujte nás pro bližší informace.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Po rekonstrukci
Technologie výstavby Cihlová
Celkový počet podlaží 3

PLOCHY

Užitná plocha 82  (m2)
Zastavěná plocha 82  (m2)

OBČANSKÁ VYBAVENOST

MHD Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Elektro 230V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano
Topení ústřední Ne

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru