Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Pronájem
Typ bytu Byt 2+kk
Poznámka k ceně + poplatky 3000 Kč + kauce 14000 Kč + provize RK
Celková plocha 64  (m2)
Číslo 4220
Obec Praha
  • Cena14 000 Kčza měsíc

POPIS

K dlouhodobému pronájmu nabízíme nový, světlý byt 2+kk o ploše 64 m2, situovaný ve 2. patře novostavby Rezidence Vinoř, Praha - Vinoř, ulice Moravanská. Byt sestává z prostorného obývacího pokoje s kuchyní, ložnice a koupelny. Byt se nabízí k pronájmu nezařízený nábytkem. K dispozici zahrada, kterou mohou rezidenti využívat k posezení. Parkování na ulici. Dopravní dostupnost MHD (4 min. chůze BUS zastávka Lohenická, 13 min. autobusem na metro "C" Letňany, cca 35 min. do centra). V okolí množství zeleně, Vinořský potok, vodní plochy Velká a Malá Obůrka. K nastěhování od 1.12.2020.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Novostavba
Technologie výstavby Cihlová
Celkový počet podlaží 3
Číslo podlaží v domě 3

PLOCHY

Užitná plocha 64  (m2)

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Autobus Ano
MHD Ano
Obchody Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Včetně vybavení Ne
Výtah Ne
Sklep Ne
Nahoru