Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Pronájem
Typ bytu Byt 1+1
Poznámka k ceně + poplatky, 1x kauce a provize
Celková plocha 23  (m2)
Číslo 4059
Obec Praha
  • Cena6 000 Kčza měsíc

POPIS

Jedinečná nabídka pronájmu bytu/pokoje pouze pro studenty. Renomovaný hotel TOP sídlící na Praze 11 – Chodov se rozhodl učinit pro studenty nabídku ubytování formou levného pronájmu pokoje. Jedná se o kompletně vybavený pokoj o užitné ploše 22,6 m2 situovaný ve 3. nadzemním podlaží s výtahem. Dispozice: vstupní předsíň (se šatní skříní, botníkem a věšákem), koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, toaletou a obytné místnosti vybavené pracovním stolem se židlí, jednolůžkem s lůžkovinami, nočním stolkem a TV. Velkou předností této nabídky je možnost využít poskytovaných služeb hotelu jako je například Wellness, bazén, restaurace či pokojovou službu. Nenechte si ujít tuto jedinečnou nabídku DLOUHODOBÉHO pronájmu a sjednejte si prohlídku s uvedeným makléřem, který tento pronájem doporučuje.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Velmi dobrý
Technologie výstavby Panelová
Celkový počet podlaží 5

PLOCHY

Užitná plocha 22,6  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Telefon Ano
Internet Ano

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Autobus Ano
MHD Ano
Škola Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Supermarket Ano
Služby Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ano
Včetně vybavení Ano
Výtah Ano
Sklep Ne

SÍTĚ A ENERGIE

Elektro 230V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano
Topení ústřední Ano
Topení plyn Ano
Nahoru