Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Pronájem
Typ komerčního objektu Sklad
Poznámka k ceně + služby 7.920 Kč
Celková plocha 396  (m2)
Číslo 3315
Obec Praha
DPH Bez DPH
  • Cena35 000 Kčza měsíc

POPIS

Představujeme Vám rozlehlý prostor flexibilní haly (396 m2), ve vyhledávané a oblíbené lokalitě Praha 9 - Horní Počernice. Hala má 5 m vysoké stropy a velká zásobovací vrata. V hale není topení. Současně lze využít možnost pronájmu venkovní plochy. Areál je chráněn 24/7 bezpečnostní ostrahou, elektronickým systémem s GPS monitoring a kamerovým systémem se záznamem. Stálý přístup do areálu, v blízkosti prodejna potravin a kantýna. Kancelář správy přímo v areálu. Výborná dopravní dostupnost, zastávka MHD přímo před objektem. 10 min. busem stanice metra linky B - Černý most, 20 min do centra. Možnost zajištění logistických služeb. Elektřina dle reálné spotřeby. K dispozici: leden/2020. Makléř doporučuje prohlídku.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Velmi dobrý
Technologie výstavby Panelová
Poloha objektu Řadový

PLOCHY

Užitná plocha 396  (m2)
Zastavěná plocha 396  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Telefon Ano
Internet Ano

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Autobus Ano
MHD Ano
Obchody Ano
Služby Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Parkoviště Ano
Sklep Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy B - Velmi úsporná
Nahoru