Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Pronájem
Typ komerčního prostoru Kancelář
Poznámka k ceně cena od 19 900 Kč + 2x kauce + provize RK
Celková plocha 20  (m2)
Číslo 3882
Obec Praha
DPH Bez DPH
  • Cena19 900 Kčza měsíc

POPIS

K pronájmu nabízíme krásné kancelářské prostory pro 3-4 osob (20 m2), umístěné v reprezentativním prostředí vily Habrovka - Praha 4 Krč, ulice U Habrovky. Nově zrekonstuovaná administrativní budova nabízí moderně zařízené prostranství, ke kterému patří i společně využívané prostory - chodby, vstupní recepce, kuchyňky s 24/7 přístupem k více nápojům, sociální zázemí (toalety), relax zóna. Zasedací místnost a internetové připojení k dispozici. Poplatky za elektřinu, vodu, vytápění místností a klimatizaci v ceně. Zpracování příchozí pošty a pravidelný úklid včetně údržby a ostrahy taktéž. Otevíratelná okna, zdvojené podlahy, IT infrastruktura. Možnost vlastního parkovacího stání na pozemku. Kancelářská budova se nachází v klidné vilové čtvrti, skvělá dopravní dostupnost - v docházkové vzdálenosti stanice metra "C" Budějovická, kompletní občasnká vybavenost v obchodním centru DBK Budějovická. Makléř doporučuje prohlídku.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Po rekonstrukci
Technologie výstavby Cihlová

PLOCHY

Užitná plocha 20  (m2)
Zastavěná plocha 20  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Telefon Ano
Internet Ano

OBČANSKÁ VYBAVENOST

MHD Ano
Dálnice Ano
Počet parkovacích míst 2

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Parkoviště Ano
Včetně vybavení Ano
Počet parkovacích míst 2

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru