Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Pronájem
Typ pozemku Pozemek pro komerční využití
Poznámka k ceně + el. na nájemce, 1x kauce a provize RK
Celková plocha 642  (m2)
Číslo 3855
Obec Klíčany
  • Cena15 000 Kčza měsíc

POPIS

K pronájmu nabízíme kompletně oplocený rovinatý pozemek o rozloze 642 m2 v obci Klíčany, Praha – Východ. Jedná se o nestavební pozemek určený ke komerčním účelům. Výhodou pozemku je jeho umístění, a to na rušné křižovatce s ulicí Hlavní (směr Praha/Veltrusy) a K lesu (směr Bášť). Vysoká dopravní vytíženost obou komunikací. Pozemek je kompletně oplocen a přístupný dvěma branami jak z ulice Hlavní, tak z ulice K lesu. Pozemek je napojen na elektřinu - nová přípojka. Výhodou lokality je plánovaná výstavba letiště v nedalekých Vodochodech. Pro více informací kontaktujte níže uvedeného makléře.

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Autobus Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ne
Elektro 230V Ano
Vodovod Ne
Kanalizace Ne
Nahoru