Upravit stránku
Štaubert Karel

Štaubert Karel

Máte zájem o prohlídku? Zavolejte, napište mail, nebo vyplňte formulář na konci stránky. Plynule mluvím anglicky i rusky.

Are you interested in a tour? Call, write an e-mail or fill in the form at the bottom of the page. I speak fluent English and Russian.

Вы заинтересованы в просмотре недвижимости? Позвоните, напишите нам по электронной почте или заполните форму внизу страницы. Я свободно говорю на английском и русском языках.

Typ akce Pronájem
Typ komerčního objektu Sklad
Poznámka k ceně + služby 10 080 Kč + 2x kauce + provize RK
Celková plocha 504  (m2)
Číslo 3845
Obec Praha
DPH Bez DPH
  • Cena40 000 Kčza měsíc

POPIS

Nabízíme k pronájmu skladovou halu (504 m2) v oblíbené lokalitě Praha 9 - Horní Počernice, ulice Ve Žlíbku. Hala je umístěna v budově O. K dispozici 08/2020.

Nezateplený objekt disponuje instalovaným osvětlením, 2x nákladní rampou, boční stěny vyděny YTONGem. K dispozici sociální zázemí (WC). Areál je 24/7 střežen bezpečnostní ostrahou, elektronickým systémem a kamerovým systémem se záznamem. Možnost stálého přístupu do areálu, v blízkosti prodejna potravin a kantýna. Kancelář správy objektu přímo v areálu. Možnost zajištění logistických služeb.

Výborná dopravní dostupnost MHD (zastávka autobusu přímo před objektem), cca 20 min. do centra, 10 min. stanice metra B Černý Most. Pro řidiče ideální přístup po rychlostní komunikaci R10 přes Běchovice, dálniční D11 Exit 8 - Jirny nebo Horní Počernice - ulice Božanovská (do 3,5 t). Makléř doporučuje prohlídku.

Nájemné: 40 000 Kč/měsíc + DPH.
služby: 10 080 Kč/měsíc + DPH.
Elektřina, voda: dle reálné spotřeby.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Dobrý
Technologie výstavby Montovaná
Poloha objektu Samostatný
Celkový počet podlaží 1

PLOCHY

Užitná plocha 504  (m2)
Zastavěná plocha 504  (m2)

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Autobus Ano
MHD Ano
Obchody Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Parkoviště Ano
Sklep Ne

SÍTĚ A ENERGIE

Elektro 230V Ano
Elektro 400V Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru